Rzeszów - Niedziela, 08.06.2025
Reklama

Zmiany w harmonogramie pokazów fontanny multimedialnej. Sobotnie pokazy odwołane

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W związku z organizacją Festiwalu Twórców Kultury, który odbędzie się w sobotę, 1 lipca na placu w sąsiedztwie al. Lubomirskich w Rzeszowie, sobotnie pokazy fontanny multimedialnej zostały odwołane. Zmiany uległ również harmonogram najbliższych pokazów specjalnych.

W sobotę 1 lipca w Rzeszowie odbędzie się polsko-norweski Festiwal Twórców Kultury. Wydarzenie, które pierwotnie miało się odbyć na parkingu miejskim przy BWA, zostało przeniesione na plac w sąsiedztwie fontanny multimedialnej. W związku z tym sobotnie pokazy fontanny, włącznie z pokazem specjalnym zostały odwołane.

Skorygowany został także harmonogram pokazów specjalnych fontanny. Nowy wygląda następująco:

•  15 lipca - „Cztery pory roku”, „Małe rzeczy w dużej skali” – godz. 21.30
•  12 sierpnia - „Cztery pory roku”, „Małe rzeczy w dużej skali” – godz. 21
Reklama
•  26 sierpnia - „Cztery pory roku”, „Walka Tytanów” – pokaz z udziałem aktorów – godz. 21
•  9 września - „Cztery pory roku”, „Walka Tytanów” – pokaz z udziałem aktorów – godz. 20.30

Ponadto fontanna multimedialna prezentuje pokazy codzienne. O godz. 12:00 pokaz dla dzieci (kompilacja z bajek), o godz. 17:00 pokaz dzienny, a o godz. 21:00 (do 10 września) i 20:00 (od 11 września do 15 października) pokaz wieczorny.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

"Lotniczy Piątek" na Politechnice Rzeszowskiej

RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się dziś na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej w budynku L przy al. Powstańców Warszawy 8.

Rzeszów

Podpisano umowę na projekt nowego wiaduktu w Rzeszowie

RZESZÓW. Wiadukt połączy ulicę Wyspiańskiego z ul. Hoffmanowej.

Rzeszów

Atrakcyjne pokazy naukowe w centrum Rzeszowa. W sobotę Piknik Nauki Eksploracje

RZESZÓW. W najbliższą sobotę, 21 maja w centrum Rzeszowa powstanie miasteczko nauki. Swoje pokazy zaprezentuje blisko siedemdziesiąt ekip naukowców, popularyzatorów nauki, edukatorów i animatorów pokazów z całej Polski.

Rzeszów

Czołowi triathloniści przyjadą do Rzeszowa

RZESZÓW. W pierwszy weekend czerwca odbędzie się czwarta edycja „Triathlon Rzeszów”. W rywalizacji weźmie udział około 700 zawodników.

Rzeszów

W rzeszowskim ratuszu gościli przedstawiciele Międzyparlamentarnej Rady NATO-Ukraina

RZESZÓW. Rozmawiano o pomocy dla uchodźców z Ukrainy oraz obecności wojsk w Rzeszowie i okolicach.

Rzeszów

Pijany kierowca przewrócił ciężarówkę i uciekł z miejsca zdarzenia

RZESZÓW. Badanie wykazało u niego blisko 3 promile. 

Rzeszów

Rondo na Słocinie. Ruszył przetarg na dokumentację projektową

RZESZÓW. Dokumentacja ma być gotowa wiosną przyszłego roku.

Rzeszów

"Mobilny Urzędnik" pomaga załatwić sprawy bez wychodzenia z domu

RZESZÓW. Od 31 marca 2022 r. w Rzeszowie realizowany jest projekt pn. „Mobilny Urzędnik”. Dzięki usłudze, osoby o specjalnych potrzebach mogą załatwić sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu.

Reklama