Rzeszów - Czwartek, 24.07.2025
Reklama

Zmiany w organizacji ruchu przy Dworcu PKP Rzeszów Główny

Dodano: /

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. W dniach 21 lipca – 10 sierpnia 2025 r. na górnej płycie Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego prowadzone będą prace związane z uszczelnianiem dylatacji parkingu podziemnego. Roboty wykonywane będą przez firmę Budimex w ramach gwarancji.

W związku z prowadzonymi pracami od poniedziałku, 21 lipca 2025 r. wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu:

  • wyjazd z górnej płyty RCK zostanie całkowicie zamknięty dla pojazdów,
  • odjazdy linii autobusowych 0B, N1, N2 oraz N3 zostaną tymczasowo przeniesione na przystanek Pl. Kilińskiego 01


Mapka z oznaczeniem przystanku tymczasowego / ZTM w Rzeszowie

Reklama
  • postój taksówek pozostaje bez zmian – nadal będzie odbywał się na płycie dolnej RCK, natomiast wjazd i wyjazd taksówek z górnej płyty odbywać się będzie wjazdem.


W czasie prowadzenia prac pracownicy obsługi RCK będą udzielać podróżnym wszelkiej niezbędnej pomocy, w szczególności informując o zmianach lokalizacji przystanków.

Tymczasowa organizacja ruchu obowiązywać będzie do 10 sierpnia 2025 r.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Siatkarze Asseco Resovii spotkają się z fanami w Galerii Rzeszów

RZESZÓW. Spotkanie rozpocznie się w piątek o godz. 17.00.

Rzeszów

Stephane Antiga trenerem Developresu SkyRes Rzeszów

RZESZÓW. Do tej pory francuski trener prowadził tylko męskie zespoły.

Rzeszów

Atakował kobiety w centrum Rzeszowa. Jedną z nich ranił nożem

RZESZÓW. O pierwszym ataku policjanci zostali poinformowani w ubiegłą środę po południu.

Rzeszów

Zatrzymano podejrzanego o wywołanie alarmów bombowych w ZUS i NFZ

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali 73-letniego mieszkańca Rzeszowa, który wysłał list z informacją o podłożeniu ładunków wybuchowych w ZUS oraz NFZ.

Rzeszów

Kolejna akcja sprzątania Wisłoka. Tym razem tereny, na których może znaleźć się przestrzeń kwadratowa

RZESZÓW. Zbiórka rozpocznie się o godzinie 11.00 obok wejścia na piesza kładkę od ul. Podwisłocze.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska rozpoczyna współprace z uczelnią w Hamburgu

RZESZÓW. PRz podpisała porozumienie o  współpracy z Helmut Schmidt University (Uniwersytet Federalnych Sił Zbrojnych) w Hamburgu.

Rzeszów

Jest kolejny przetarg na rewitalizację parku przy ul. Dąbrowskiego

RZESZÓW. W poprzednim przetargu wybrany wykonawca wycofał się przed podpisaniem umowy.

Reklama