Rzeszów - Niedziela, 29.06.2025
Reklama

Zmiany w rozkładach jazdy czterech linii MPK

Dodano:

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, od 1 maja zmianie ulegną rozkłady każdy czterech linii autobusowych: 6, 44, 47 i 57.

W przypadku linii nr 6, zmiany dotyczą przebiegu trasy. „Szóstka” nie będzie zatrzymywała się na przystankach przy ul. Kotuli. Nowa trasa obejmie natomiast przystanki przy ul. Błogosławionej Karoliny i Sanockiej. Godziny odjazdów z pozostałych przystanków pozostają bez zmian.`

Jeśli chodzi o linie nr 44, 47 i 57 „w niedziele w godzinach ok. 6:00 – 13:00 kursy realizowane będą z i do przystanku Lwowska szpital pętla z wyłączeniem obsługi ul. Dworaka” – podaje ZTM w Rzeszowie.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nightskating. W sobotę ulicami Rzeszowa przejadą rolkarze

RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Od nafty do leda”, a posiadacze najbardziej kreatywnych przebrań nawiązujących do motywu światła otrzymają atrakcyjne nagrody.

Rzeszów

Rozbudowa ul. Zygmunta I Starego na ukończeniu

RZESZÓW. Prace zakończą się wcześniej niż zakładano. Na przebudowywanym odcinku ulicy ułożono ostatnią warstwę nowej nawierzchni.

Rzeszów

Skrzyżowanie ulic Lwowskiej i Mieszka I będzie przebudowane

RZESZÓW. We wtorek nastąpiło przekazanie terenu wykonawcy robót. Powstanie tam m.in. sygnalizacja świetlna.

Rzeszów

Jak działa komunikacja miejska w Rzeszowie? Dni Otwarte ZTM

RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności, 16 września 2022 r. w godzinach 9:00 – 14:00 w siedzibie ZTM przy ul. Trembeckiego 3 w Rzeszowie.

Rzeszów

W Rzeszowie uruchomiono Punkt Informacji Oświatowej

RZESZÓW. Punkt działa przy ul. Gałęzowskiego 2. Powstał w ramach współpracy Urzędu Miasta Rzeszowa z Funduszem Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci UNICEF.

Rzeszów

Dwie rzeszowskie szkoły zostaną rozbudowane

RZESZÓW. Budynek SP 13 zyska nowe skrzydło z halą sportową. Z kolei „elektronik” szykuje się do budowy nowego budynku.

Rzeszów

Trwa budowa pumptracka na Bulwarach. Będzie gotowy jesienią

RZESZÓW. Obiekt powstaje w rejonie Stadionu Miejskiego „Stal”.

Rzeszów

Ul. Jagiellońska częściowo zamknięta dla samochodów

RZESZÓW. Od najbliższego piątku ul. Jagiellońska zostanie częściowo zamknięta dla ruchu samochodowego.

Reklama