Rzeszów - Środa, 10.09.2025
Reklama

Zmienia się krajobraz przy ul. Langiewicza. Rośnie 12-piętrowy budynek mieszkalny [ZDJĘCIA]

Dodano: 16.12.2024 r. / Redakcja

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl

RZESZÓW. Blisko centrum Rzeszowa powstaje 12-kondygnacyjny budynek mieszkalny. Gotowa jest już ostatnia kondygnacja, trwa termoizolacja budynku.

W bloku przy ul. Langiewicza 37 znajdzie sią łącznie 230 mieszkań o powierzchniach od 34,04 m² do 99,12 m². W zależności od lokum, na wyposażeniu będą prywatne ogródki, duże balkony lub widokowe tarasy, z których będzie można podziwiać panoramę miasta.

Na parterze powstaną lokale usługowe. Do dyspozycji mieszkańców będzie 290 miejsc postojowych. Dostępny będzie także parking dla rowerów. W budynku znajdą się również komórki lokatorskie, schowki oraz wózkownie.

Mieszkańcy budynku, będą mogli odpocząć w ogrodzie oraz strefie wypoczynku, znajdującym się na terenie inwestycji. „Zieleń wokół osiedla zostanie zaaranżowana z dbałością o szczegóły, z zachowaniem naturalnych walorów okolicy” – czytamy na stronie inwestycji.

Budynek mieszkalny przy ul. Langiewicza 37 ma być gotowy w III kwartale 2025 roku.

Więcej zdjęć z realizacji inwestycji znajdziecie w dziale ZDJĘCIA

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

65 mln zł dofinansowania na budowę Wisłokostrady

RZESZÓW. Koszt całej inwestycji miasto szacuje na około 173 mln zł. 

Rzeszów

Burzą starą halę sportową przy I LO w Rzeszowie. W jej miejsce powstanie nowa

RZESZÓW. Prace przy wyburzeniu potrwają do końca czerwca.

Rzeszów

Docieplą przedszkola i szkoły w Rzeszowie

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na termomodernizację sześciu budynków przedszkoli i szkół w Rzeszowie. Poza ociepleniem ścian zaplanowano tu także inne roboty budowlane.

Rzeszów

Nowe autobusy MKS Rzeszów

​RZESZÓW. Związek Gmin „Podkarpacka Komunikacja Samochodowa” zakupił 3 nowe, ekologiczne i niskopodłogowe autobusy od firmy Busimport.

Rzeszów

W poniedziałek zostanie uruchomiony punkt kontroli autokarów

RZESZÓW. Stałym miejscem kontroli będzie parking przy hali widowiskowo-sportowej przy ul. Podpromie w Rzeszowie.

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa zaprasza na sadzenie drzew i piknik w Parku Papieskim

RZESZÓW. Będzie to pierwszy z trzech pikników organizowanych pod egidą prezydenta Rzeszowa.

Rzeszów

W Rzeszowie rozpoczęło się nasadzanie dużych drzew

RZESZÓW. W tym roku w stolicy Podkarpacia przybędzie ponad 1300 nowych drzew. 

Rzeszów

Punkt pomocy obywatelom Ukrainy w nowej lokalizacji

RZESZÓW. Od 4 czerwca przy ulicy Grottgera 22 zacznie działać nowy punkt pomocy obywatelom Ukrainy. Urząd Miasta Rzeszowa przeniesie go tutaj z dworca PKP, który wraz z otoczeniem jest aktualnie modernizowany.

Reklama