Rzeszów - Czwartek, 18.09.2025
Reklama

Zmodyfikowany Harley-Davidson Street Bob. Nowy motocykl Game Over Cycles [ZDJĘCIA]

Dodano: 07.06.2022 r.

fot. Wojciech Ujda / Claudiq Photography
fot. Wojciech Ujda / Claudiq Photography
RZESZÓW. Game Over Cycles, działający w Rzeszowie producent motocykli typu custom, zaprezentował swój najnowszy motocykl. To zmodyfikowany Harley-Davidson Street Bob. Premiera maszyny odbyła się w Stanach Zjednoczonych.  
 
W kwietniu br. w miejscowości Trenton w stanie New Jersey w USA, odbyła się oficjalna premiera nowego motocykla Game Over Cycles – zmodyfikowanego w wyjątkowy sposób Harleya-Davidsona Street Bob. Jest on siostrzanym motocyklem maszyny o nazwie New York - Rzeszów. To z kolei customowy Harley-Davidson inspirowany Nowym Jorkiem oraz Rzeszowem.
 
Nowy pojazd ozdobiony jest efektownym złotem i unikatowymi elementami z mosiądzu. Konstrukcje zawiera wiele elementów wykonanych ręcznie, takich jak tylni błotnik, pług czy blachy mosiężne na zbiorniku. Dodatkowo, pojazd jest ozdobiony customowym siedzeniem obszytym skórą oraz malowaniem w technice pinstriping, wykonywanym specjalnym pędzelkiem.
 
Zobaczcie jak się prezentuje nowa maszyna na zdjęciach:


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Pijany 40-latek wpadł podczas kontroli drogowej. Był poszukiwany listem gończym

RZESZÓW. Podczas kontroli drogowej zatrzymany został 40-letni kierowca jeepa. Miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Okazało się też, że mężczyzna był poszukiwany za podobne przestępstwa.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu na ul. Lenartowicza

RZESZÓW. Na części ulicy Lenartowicza wprowadzony został ruch jednokierunkowy. Chodzi o odcinek od wysokości bloku przy Lenartowicza 41 do skrzyżowania z ul. Czackiego.

Rzeszów

Trwa zimowa akcja utrzymania dróg. Pługi i piaskarki wyjechały na ulice Rzeszowa

RZESZÓW. Rzeszowscy drogowcy ruszyli do pracy wczorajszego popołudnia. Posypywarki posypywały solą i piaskiem główne ulice miasta, a także mniej uczęszczane drogi i chodniki. Akcja kontynuowana jest od dziś rana.

Rzeszów

Spłonęło centrum ogrodnicze w Tyczynie. Duże straty

​RZESZÓW. Przez ponad cztery godziny strażacy z kilku zastępów gasili pożar centrum ogrodniczego w Tyczynie. Budynek całkowicie spłonął.

Rzeszów

„Rzeszów to My”. Kolejne nagrody za meldunek

RZESZÓW. W piątek w rzeszowskim ratuszu po raz drugi rozdano nagrody rozlosowane wśród uczestników loterii „Rzeszów to My”: laptop, hulajnogę elektryczną i smartwatch. Kolejne losowanie dodatkowe już 22 grudnia, a nagrodą główną...

Rzeszów

Rzeszów z inteligentnym systemem parkingowym. Aplikacja pomoże w znalezieniu wolnego miejsca

RZESZÓW. Rzeszów jako pierwsze polskie miasto wprowadza hybrydowy monitoring stanu wolnych miejsc parkingowych. Powstała także specjalna aplikacja dla mieszkańców. 

Rzeszów

Policyjne kontrole na buspasach w Rzeszowie. Posypały się mandaty

RZESZÓW. Policjanci drogówki rozpoczęli akcję „BUSpas dla uprawnionych”. Zwiększone zostały kontrole nieuprawnionych samochodów, poruszających się wydzielonymi pasami. Są już pierwsze mandaty.

Rzeszów

Kolejne trzy osoby oszukane metodą „na policjanta”. Policja przypomina: to zawsze dzwoni oszust

RZESZÓW. Trzy kolejne kobiety dały się oszukać metodą „na policjanta i prokuratora”. W dwóch przypadkach pieniądze zostały przekazane przestępcom, przelew wykonany przez trzecią z pokrzywdzonych udało się zablokować.

Reklama