Rzeszów - Piątek, 26.12.2025
Reklama

Zmodyfikowany Harley-Davidson Street Bob. Nowy motocykl Game Over Cycles [ZDJĘCIA]

Dodano: 07.06.2022 r.

fot. Wojciech Ujda / Claudiq Photography
fot. Wojciech Ujda / Claudiq Photography
RZESZÓW. Game Over Cycles, działający w Rzeszowie producent motocykli typu custom, zaprezentował swój najnowszy motocykl. To zmodyfikowany Harley-Davidson Street Bob. Premiera maszyny odbyła się w Stanach Zjednoczonych.  
 
W kwietniu br. w miejscowości Trenton w stanie New Jersey w USA, odbyła się oficjalna premiera nowego motocykla Game Over Cycles – zmodyfikowanego w wyjątkowy sposób Harleya-Davidsona Street Bob. Jest on siostrzanym motocyklem maszyny o nazwie New York - Rzeszów. To z kolei customowy Harley-Davidson inspirowany Nowym Jorkiem oraz Rzeszowem.
 
Nowy pojazd ozdobiony jest efektownym złotem i unikatowymi elementami z mosiądzu. Konstrukcje zawiera wiele elementów wykonanych ręcznie, takich jak tylni błotnik, pług czy blachy mosiężne na zbiorniku. Dodatkowo, pojazd jest ozdobiony customowym siedzeniem obszytym skórą oraz malowaniem w technice pinstriping, wykonywanym specjalnym pędzelkiem.
 
Zobaczcie jak się prezentuje nowa maszyna na zdjęciach:


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na Bulwarach powstanie ponad kilometrowa pętla dla biegaczy

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na realizację nowego odcinka ścieżki biegowej na Bulwarach. Zostanie on połączony z już istniejącą ścieżką tworząc pętlę o długości ponad kilometra.

Rzeszów

Zmiany w pracy Urzędu Miasta Rzeszowa

RZESZÓW. Od poniedziałku 24 stycznia do końca lutego br. Urząd Miasta Rzeszowa i jednostki organizacyjne miasta częściowo będą pracować zdalnie.

Rzeszów

Środowiskowy Dom Samopomocy przy ul. Litewskiej już otwarty

RZESZÓW. Ośrodek powstał dla osób z otępieniami, w tym z chorobą Alzheimera.

Rzeszów

Rodzinny Kapitał Opiekuńczy i 500+. Dyżur ekspertów ZUS w Rzeszowie

RZESZÓW. W poniedziałek (24.01) pracownicy rzeszowskiego oddziału ZUS, będą pełnili dyżur ekspercki poświęcony Rodzinnemu Kapitałowi Opiekuńczemu oraz Świadczeniu Wychowawczemu 500+.

Rzeszów

Budowa hali sportowej przy ILO w Rzeszowie. Potrzebne dodatkowe pieniądze

RZESZÓW. O przyznaniu dodatkowych środków z budżetu na budowę hali, zdecydują radni podczas najbliższej sesji Rady Miasta Rzeszowa. 

Rzeszów

Naukowcy z Politechniki Rzeszowskiej opracowali program do wykrywania i oceny zaburzeń mowy w chorobie Parkinsona

​RZESZÓW. Projekt otrzymał dofinansowanie w ramach II naboru do Programu grantowego Podkarpackiego Centrum Innowacji.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek na ul. Myśliwskiej. Nie żyje rowerzysta

RZESZÓW. 52-letni mieszkaniec Rzeszowa najprawdopodobniej przewrócił się na jezdnię i w wyniku obrażeń zmarł.

Rzeszów

Na ulice Rzeszowa wyjechały posypywarki

RZESZÓW Od rana służby odpowiedzialne za zimowe utrzymanie dróg pracują na ulicach Rzeszowa.

Reklama