Rzeszów - Sobota, 24.05.2025
Reklama

Znaleziono zwłoki 70-latka. Prokuratura: „Mamy do czynienia najprawdopodobniej z zabójstwem”

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
GŁOGÓW MŁP. Ciało 70-latka odnaleziono w Głogowie Małopolskim. Niewykluczone, że do jego śmierci mogły przyczynić się osoby trzecie. Trwa wyjaśnianie sprawy.

Rzeszowska policja otrzymała zgłoszeniu o ujawnieniu zwłok ok. godz. 11.30. Na miejscu, tj. w Głogowie Małopolskim, znaleziono zwłoki 70-letniego mężczyzny. Na miejscu zdarzenia trwają oględziny miejsca i zabezpieczanie dowodów, gdyż istnieje możliwość, że doszło tam do zabójstwa.

„Mamy do czynienia najprawdopodobniej z zabójstwem, ponieważ zwłoki posiadają obrażenia ciała. Jaki jest mechanizm śmierci, tego nie możemy na tę chwilę powiedzieć” – tłumaczy Artur Terlecki, wiceszef Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie.

Aktualnie policja zajmuje się poszukiwaniem sprawcy zdarzenia. Na miejscu zdarzenia obecny jest prokurator, policjanci i biegły z zakresu medycyny sądowej.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zatrzymano mężczyznę podejrzanego ws. śmierci 70-latka w Głogowie Młp.

GŁOGÓW MŁP. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów wczoraj w nocy w Krakowie.

Rzeszów

Przetarg dot. połączenia Al. Kopisto z ul Wierzbową już w lutym?

RZESZÓW. Projektowana droga ma mieć dwa pasy o szerokości 3,5 metrów.

Rzeszów

Rewitalizacja ul. Grunwaldzkiej może się rozpocząć już na wiosnę

RZESZÓW. W ratuszu słyszymy, że dokumentacja projektowa na rewitalizację ul. Grunwaldzkiej jest gotowa. Inwestycja może ruszyć już w marcu.

Rzeszów

Malują usta na różowo, by walczyć z rakiem. Już niebawem Pink Lips Project

RZESZÓW. Kobiety będą miały szansę uczestniczyć w evencie profilaktyczno-edukacyjnym organizowanym w Galerii Rzeszów 25 stycznia w godzinach 12:00-16:00.

Rzeszów

Wzrosną ceny za odbiór śmieci w Rzeszowie. W środę sesja nadzwyczajna

RZESZÓW. Radni w środę zajmą się m.in. projektem uchwały ustalającym nowy cennik za odbiór odpadów.

Rzeszów

10 mln za żłobek i przedszkole na os. Przybyszówka

RZESZÓW. Placówka zdolna będzie pomieścić nawet 353 dzieci.

Rzeszów

Policja rozdaje „bilety lotnicze” dla poszukiwanych osób

RZESZÓW. Rzeszowska policja przygotowała „bilet lotniczy” na lot linii „Police Airlines”.

Rzeszów

Porażka Asseco w Suwałkach

RZESZÓW. Spotkanie w Suwałkach rozpoczęło się zupełnie inaczej niż pierwszy mecz tych drużyn w Rzeszowie. 

Reklama