Rzeszów - Czwartek, 25.12.2025
Reklama

Znamy listę firm, które dostarczą śmieci do spalarni. Obok Rzeszowa i Strzyżowa… Warszawa

Dodano: 17.12.2019 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. PGE Energia Ciepła wyłoniła 10 firm, które będą dostarczać odpady do spalarni w Rzeszowie. Za dostarczenie tony odpadów do Instalacji Termicznego Przekształcania z Odzyskiem Energii (ITPOE) władze miasta zapłacą 721 zł brutto.

W konkursie na dostawę odpadów na ul. Ciepłownicza w Rzeszowie uczestniczyło 27 podmiotów. PGE Energia Ciepła zapewniała wcześniej, że ponad połowy odpadów będzie pochodzić  z Rzeszowa i podkarpackich gmin, czego rezultatem jest podpisanie umów z 9 firmami z Podkarpacia. Przeprowadzone postępowanie miało charakter otwarty.

Umowę z PGE Energia Ciepła zawarła:
  1. Gospodarka Komunalna w Błażowej Sp. z o. o. z Błażowej,
  2. Gospodarka Komunalna Sp. z o. o. z Boguchwałej,
  3. P.H.U. EKOMAX Kotulak Jerzy z Jasła,
  4. Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.  w Kańczudze,
  5. EKOLINE Usługi Komunalne Sp. z o. o. w Orłach,
  6. PGKiM Sp. z o. o. w Strzyżowie,
  7. P.H.P.U. ZAGRODA Sp. z o.o. w Strzyżowie,
  8. FBSerwis Karpatia Sp. z o. o. w Tarnowie,
  9. MPGK - Rzeszów Sp. z o. o. w Rzeszowie.

Jedyną firmą spoza Podkarpacia jest warszawskie Przedsiębiorstwo Usługowe „Hetman” Sp. z o. o. Podpisane umowy dotyczą dostaw niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 do instalacji ITPOE w 2020 roku.
Reklama

Władze Rzeszowa za dostarczenie tony odpadów do Instalacji Termicznego Przekształcania z Odzyskiem Energii (ITPOE) zapłacą 721 zł brutto.
 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszowski Budżet Obywatelski 2024. Wybrano zadania do głosowania

RZESZÓW. 129 propozycji zadań weźmie udział w głosowaniu w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2024 rok. Najwięcej mieszkańcy zaproponowali do III kategorii, dotyczącej m.in. wydarzeń kulturalnych.

Rzeszów

Zderzenie dwóch samochodów w Bratkowicach. 3 osoby trafiły do szpitala

RZESZÓW. Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną niedzielnego wypadku w Bratkowicach.

Rzeszów

W poniedziałek otwarcie nowego Punktu Obsługi Mieszkańców w Galerii "Nowy Świat"

RZESZÓW. Punkt został przeniesiony do nowego i większego lokalu, który mieści się na poziomie +1.

Rzeszów

Speed Show. Wielkie spotkanie miłośników motoryzacji w Rzeszowie

RZESZÓW. Pokazy jazdy sportowej, driftu, wystawy samochodów i jednośladów, strefa Expo i FoodTruck oraz miasteczko zabaw dla najmłodszych to część atrakcji jakie przygotowali organizatorzy SpeedShow - pierwszej tak dużej imprezy dla miłośników motoryzacji...

Rzeszów

Przy ul. Iwonickiej w Rzeszowie powstaje nowy chodnik

RZESZÓW. Inwestycja realizowana jest w ramach tzw. „kontraktu osiedlowego”, który prezydent Konrad Fijołek zawarł z mieszkańcami osiedla.

Rzeszów

Nowe lokale na lotnisku w Jasionce - ekskluzywny sklep i dwie kawiarnie

RZESZÓW/JASIONKA. Firma Baltona otworzyła w terminalu lotniska w Jasionce trzy nowe punkty usługowe – ekskluzywny sklep Baltona Ministore oraz dwie kawiarnie Cavarious.

Rzeszów

Otwarto łącznik drogi ekspresowej S-19 w powiecie rzeszowskim

RZESZÓW. W środę, 16 sierpnia br. odbyło się oficjalne otwarcie łącznika drogi ekspresowej S-19 od węzła Rzeszów-Południe do drogi krajowej nr 19 w Boguchwale. Inwestycję zrealizował Powiat Rzeszowski.

Rzeszów

Najstarsza podstawówka w Rzeszowie będzie miała nowy dach

RZESZÓW. Urząd Miasta Rzeszowa ogłosił przetarg na wykonanie nowego dachu na budynku Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza, znajdującej się w ścisłym centrum miasta.

Reklama