Rzeszów - Niedziela, 21.12.2025
Reklama

Znamy listę firm, które dostarczą śmieci do spalarni. Obok Rzeszowa i Strzyżowa… Warszawa

Dodano: 17.12.2019 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. PGE Energia Ciepła wyłoniła 10 firm, które będą dostarczać odpady do spalarni w Rzeszowie. Za dostarczenie tony odpadów do Instalacji Termicznego Przekształcania z Odzyskiem Energii (ITPOE) władze miasta zapłacą 721 zł brutto.

W konkursie na dostawę odpadów na ul. Ciepłownicza w Rzeszowie uczestniczyło 27 podmiotów. PGE Energia Ciepła zapewniała wcześniej, że ponad połowy odpadów będzie pochodzić  z Rzeszowa i podkarpackich gmin, czego rezultatem jest podpisanie umów z 9 firmami z Podkarpacia. Przeprowadzone postępowanie miało charakter otwarty.

Umowę z PGE Energia Ciepła zawarła:
  1. Gospodarka Komunalna w Błażowej Sp. z o. o. z Błażowej,
  2. Gospodarka Komunalna Sp. z o. o. z Boguchwałej,
  3. P.H.U. EKOMAX Kotulak Jerzy z Jasła,
  4. Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.  w Kańczudze,
  5. EKOLINE Usługi Komunalne Sp. z o. o. w Orłach,
  6. PGKiM Sp. z o. o. w Strzyżowie,
  7. P.H.P.U. ZAGRODA Sp. z o.o. w Strzyżowie,
  8. FBSerwis Karpatia Sp. z o. o. w Tarnowie,
  9. MPGK - Rzeszów Sp. z o. o. w Rzeszowie.

Jedyną firmą spoza Podkarpacia jest warszawskie Przedsiębiorstwo Usługowe „Hetman” Sp. z o. o. Podpisane umowy dotyczą dostaw niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 do instalacji ITPOE w 2020 roku.
Reklama

Władze Rzeszowa za dostarczenie tony odpadów do Instalacji Termicznego Przekształcania z Odzyskiem Energii (ITPOE) zapłacą 721 zł brutto.
 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rewitalizacja Ogrodu Miejskiego im. Solidarności do 2020 r.? Ruszył przetarg

RZESZÓW. 20 lutego ruszył przetarg na roboty budowlane w celu rewitalizacji zabytkowego Ogrodu Miejskiego im. Solidarności przy ul. Dąbrowskiego.

Rzeszów

Radny wskazuje 7 zagrożeń wynikających z wprowadzenia nowego regulaminu ogródków letnich

RZESZÓW. Z nowym regulaminem nie zgadza się Witold Walawender, radny Miasta Rzeszowa. 

Rzeszów

Powstaje projekt drogi łączącej ul. Kopisto z ul. Wierzbową. Będzie sygnalizacja świetlna

RZESZÓW. Przetarg na wykonanie połączenia ul. Kopisto z ul. Wierzbową ruszy dopiero w przyszłym roku.

Rzeszów

Pracownicy PRz mają pomysł na poprawę punktualności autobusów miejskich

RZESZÓW. O szczegółach pomysłu dowiemy się w trakcie seminarium „Rozwój systemów transportowych Rzeszowa”.

Rzeszów

Brytyjska miejscowość Rushmoore kolejnym miastem partnerskim Rzeszowa? Zdecydują radni

RZESZÓW. We wtorek odbędzie się kolejna sesja Rady Miasta. Jednym z projektów uchwały traktuje o nawiązaniu współpracy partnerskiej.

Rzeszów

25 lutego rozpocznie się rekrutacja na zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego

RZESZÓW. Na zajęcia w Rzeszowie zostanie przyjętych 468 dzieci z całego województwa podkarpackiego.

Rzeszów

W marcu br. ma ruszyć przetarg na odmulenie rzeszowskiego zalewu

RZESZÓW. Wody Polskie informują, że przedsięwzięcie znajduje się obecnie w fazie przygotowania do realizacji.

Rzeszów

Mężczyzna zaatakował w autobusie 0B kontrolerkę biletów

RZESZÓW. Sprawca został dowieziony autobusem na Komisariat Policji.

Reklama