Rzeszów - Wtorek, 12.05.2026
Reklama

Znamy rozkład lotów na trasie Warszawa - Rzeszów

Dodano: 25.05.2020 r.

fot. Materiały prasowe PLL LOT
fot. Materiały prasowe PLL LOT
RZESZÓW. LOT stopniowo przywraca krajowe loty pasażerskie. Połączenia będą realizowane w ramach 8 portów lotniczych, w tym Jasionki. Rejsy międzynarodowe pozostają zawieszone do 14 czerwca.

Polskie Linie Lotnicze LOT wznawiają loty pasażerskie zawieszone w połowie marca w związku z epidemią koronawirusa. Na początek przywrócone zostaną loty krajowe z myślą o klientach biznesowych i branży turystycznej.

Od 1 czerwca pasażerowie będą mogli skorzystać z połączeń realizowanych w ramach 8 portów lotniczych, do trzech razy dziennie na trasie Warszawa-Gdańsk, do dwóch razy dziennie z Warszawy do Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Wrocławia i Zielonej Góry, oraz raz dziennie z Krakowa do Gdańska. Cena biletu w jedną stronę bez bagażu zaczyna się już od 99 zł.
Reklama
Od 1 do 13 czerwca samoloty na trasie Warszawa-Rzeszów-Warszawa będą kursowały wg rozkładu:
  • poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota  - z Warszawy do Rzeszowa o godz. 7:00, z Rzeszowa do Warszawy o godz. 9:30
  • poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, niedziela - z Warszawy do Rzeszowa o godz. 17:00, z Rzeszowa do Warszawy o godz. 19:30 

Loty będą realizowane w oparciu o procedury bezpieczeństwa, obejmujące zarówno odprawę na lotnisku, jak i czas spędzony na pokładach samolotów.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Lewy brzeg Wisłoka wyłącznie pod zieleń i rekreację

RZESZÓW. 32 hektary obejmie plan zagospodarowania przestrzennego „Dolina Wisłoka”. Zakłada on przeznaczenie na tereny zielone i rekreacyjne działek nad rzeką pomiędzy mostem Załęskim a rejonem firmy Sanofi.   

Rzeszów

22-latek ukradł volkswagena, 4 godziny później był już w rękach policji

RZESZÓW. Do zdarzenia doszło na ul. Kopernika w Rzeszowie. Sprawca przyznał się do czynu i dobrowolnie poddał się karze.

Rzeszów

Otwarcie sezonu w Game Over Cycles. Mnóstwo atrakcji, nie tylko dla motocyklistów

RZESZÓW. W programie wydarzenia m.in. jazdy demo, foodtrucki, pokazy tatuażu i lakierowania oraz konkursy z nagrodami...

Rzeszów

Tour de WSIiZ - rajd rowerowy szlakiem Green Velo połączony z EkoPiknikiem

RZESZÓW. Rajd wystartuje 13 maja 2023 roku. Na zawodników czeka blisko 20-kilometrowa trasa.

Rzeszów

W Krasnem odnaleziono niewybuchy z czasów II wojny światowej

RZESZÓW. W trakcie prac polowych, mieszkaniec Krasnego natrafił na niewybuchy z czasów II wojny światowej. Niebezpiecznym znaleziskiem zajęli się saperzy z Rzeszowa.

Rzeszów

Nad Wisłokiem powstanie nowa ścieżka pieszo-rowerowa

RZESZÓW. Ścieżka o długości jednego kilometra i szerokości czterech metrów, będzie biegła od mostu Lwowskiego w kierunku północnym.

Rzeszów

Kolejne kontrole taksówek "na aplikację" w Rzeszowie. Sprawdzono blisko 50 pojazdów

RZESZÓW. Sprawdzano m.in. uprawnienia kierowców, ich trzeźwość oraz stan techniczny pojazdów. Ujawniono 16 wykroczeń.

Rzeszów

Blisko 40 wystawców na XX Podkarpackich Targach Pracy

RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się już w najbliszy czwartek, 20 kwietnia br. w hali Podpromie.

Reklama