Rzeszów - Poniedziałek, 22.12.2025
Reklama

Znana marka otworzyła salon przedłużania włosów w Rzeszowie

Dodano: 03.09.2024 r. / Redakcja

fot. Pixabay
fot. Pixabay

RZESZÓW. Hollywood Hair, marka będąca liderem na polskim rynku przedłużania włosów i posiadająca własnej produkcji suplementy, kosmetyki i akcesoria do włosów, ich stylizacji i skóry głowy, otwiera w stolicy Podkarpacia swój trzynasty salon.

Oficjalne otwarcie salonu odbyło się we wtorek, 3 sierpnia 2024 r. Lokal o powierzchni 100 mkw. mieści się przy ul. Hetmańskiej 4. Dla klientek salonu dostępnych jest 6 stanowisk.

- Otwarcie rzeszowskiego salonu to z jednej strony kolejny krok na drodze do zapewnienia klientkom w całym kraju możliwości skorzystania z usług na najwyższym poziomie, a z drugiej - odpowiedź na rosnący popyt w zakresie przedłużania włosów. Podobnie jak w naszych pozostałych punktach - również w Rzeszowie panie będą miały dostęp do pełnej gamy usług, w tym konsultacji trychologicznych czy konsultacji z doświadczonymi stylistkami, które pomogą im dobrać odpowiednie rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb - mówi Klaudia Duszyńska, założycielka Hollywood Hair.

Hollywood Hair to sieć salonów założona w 2015 roku przez Klaudię Duszyńską. Firma posiada 12 punktów w dużych polskich miastach oraz i w hiszpańskiej Marbelli. Rzeszowski salon jest trzynastym pod szyldem tej marki.

Oprócz przedłużania włosów, firma oferuje również usługi trychologiczne oraz szeroką gamę produktów do pielęgnacji włosów.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Siatkarki Developres SkyRes Rzeszów przegrywają finał Pucharu Polski Kobiet

RZESZÓW. Dla zespołu z Polic to siódmy triumf w Pucharze Polski.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska wesprze startupy wykorzystujące technologie kosmiczne

RZESZÓW. Politechnika Rzeszowska została jednym z 12 partnerów Konsorcjum Regionalnego Rzeszów.

Rzeszów

Od 10 marca zmiany w rozkładach jazdy pociągów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Nowy rozkład jazdy zacznie obowiązywać od 10 marca do 8 czerwca.

Rzeszów

W kurii rzeszowskiej rozmawiano o pedofilii w Kościele

RZESZÓW. 7 marca 2019 r. w auli Kurii Diecezjalnej w Rzeszowie odbyła się konferencja prasowa na temat nadużyć seksualnych duchownych.

Rzeszów

Fundacja na rzecz osób z Zespołem Downa organizuje bieg charytatywny w Rzeszowie

RZESZÓW. Bieg rozpocznie się o godz. 15.00 w okolicy Lisiej Góry.

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa z nagrodą Samorządowca Roku 2018

RZESZÓW. W dniach 5 i 6 marca br. w Poznaniu odbyło się doroczne Zgromadzenie Ogólne Związku Miast Polskich.

Rzeszów

Żużlowy pojedynek Reprezentacji Polski z drużyną Reszty Świata na Stadionie Miejskim już 22 kwietnia

RZESZÓW. 22 kwietnia Żużlowa Reprezentacja Polski otworzy swój sezon w Rzeszowie pojedynkiem z drużyną Reszty Świata. 

Rzeszów

Zainspiruj się na wiosnę. Targi Garden Expo w Rzeszowie już w marcu

G2A Arena po raz drugi organizuje Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDEN EXPO. 

Reklama