Rzeszów - Środa, 25.03.2026
Reklama

Znana sieć otworzy klub fitness w kompleksie Olszynki Park

Dodano: 05.06.2024 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. W stolicy Podkarpacia powstanie pierwszy klub spod szyldu Xtreme Fitness Gyms. Lokal znajdzie się w nowopowstającym u zbiegu al. Kopisto i ul. Szopena kompleksie Olszynki Park – najwyższym budynku mieszkalnym w Polsce.

Xtreme Fitness Gyms, największa franczyzowa sieć klubów fitness w Polsce, podpisała umowę ze spółką Apklan, inwestorem Olszynki Park. Budynek ma być oddany do użytku w czwartym kwartale tego roku.

- Współpraca z inwestorem Olszynki Park jest dowodem na to, że w nasz model biznesowy wierzą właściciele najbardziej rozpoznawalnych nieruchomości w Polsce. Klub fitness podnosi wartość obiektu dla mieszkańców i najbliższego otoczenia, ale też przyciąga kolejnych klientów do części handlowo-usługowej. Cieszymy się, że społeczność Xtreme Fitness Gyms powiększy się o mieszkańców Rzeszowa – komentuje Łukasz Dojka, Prezes Zarządu Xtreme Brands.

Reklama

Klienci klubów XFG otrzymują nielimitowany dostęp do nowoczesnych stref, opiekę Instruktora Klubu, zajęcia fitness w cenie karnetu, aplikację na telefon i platformę treningową VOD, autorskie koncepty treningowe oraz sprzęt renomowanych światowych producentów.

Xtreme Fitness Gyms to sieć klubów fitness, która zrzesza obecnie pod swoim szyldem 67 obiektów. Sieć współpracuje z ponad 100 franczyzobiorcami. Do 2027 roku sieć zamierza uruchomić 227 klubów.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wiec solidarności z Ukrainą na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Na niedzielę 27 lutego zapowiedziano pokojowy wiec poparcia dla Ukrainy. Akcję organizują m.in. Komitet Obrony Demokracji regionu podkarpackiego oraz Podkarpacka Lewica.

Rzeszów

Zimowy Narodowy zawita do Rzeszowa

RZESZÓW. W najbliższy weekend do Rzeszowa zawita jedno z najbardziej rozpoznawanych zimowych miasteczek. Odbędą się szkolenia łyżwiarskie ze specjalistami oraz liczne atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Rzeszów

Nowe ekologiczne autobusy dla Rzeszowa. Miasto sprawdza oferty

RZESZÓW. Trzy firmy zgłosiły się do przetargu na dostarczenie dla Rzeszowa nowych, elektrycznych i gazowych autobusów komunikacji miejskiej. Miasto weryfikuje oferty.  

Rzeszów

Bezpłatne porady prawne dla osób pokrzywdzonych przestępstwem

RZESZÓW. Akcja prowadzona jest w ramach „Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”.

Rzeszów

Nowa ulica i nowy park w Rzeszowie

RZESZÓW. Na osiedlu Mieszka I będzie ulica Wrzesława Romańczuka. Z kolei teren zielony w centrum Rzeszowa zyska nazwę „Park im. Prof. Józefa Szajny”.

Rzeszów

Dwie linie MPK do likwidacji

RZESZÓW. Od 1 marca 2022 r. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie likwiduje dwie linie autobusowe – nr 56 i 60.

Rzeszów

Tragedia w Zakładzie Karnym w Rzeszowie. Aresztant zabił funkcjonariuszkę

RZESZÓW. Trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci 39-letniej funkcjonariuszki Służby Więziennej. Kobieta została zabita przez aresztanta w trakcie konsultacji psychologicznej.

Rzeszów

Tak może wyglądać Podkarpackie Centrum Zdrowia Dziecka [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Projekt warszawskiej pracowni Atelier Tektura zwyciężył w konkursie na koncepcję architektoniczną Podkarpackiego Centrum Zdrowia Dziecka.

Reklama