Rzeszów - Poniedziałek, 07.07.2025
Reklama

ZOBACZ: Nowe graffiti w tunelu przy rzeszowskiej zaporze

Dodano: /

RZESZÓW. Na ścianach tunelu biegnącego pod aleją Powstańców Warszawy, w rejonie Mostu Karpackiego, pojawiły się nowe malowidła. Powstały w ramach tegorocznej akcji „Cans Lovers”.

Hasłem tegorocznego graffiti jamu było „MOVE TO CHANGE!: W akcji wzięło udział kilkunastu artystów z różnych stron polski, którzy zinterpretowali temat według własnego uznania. Malowidła powstały w zeszły weekend.

Tak o akcji „Move to Change” pisał w mediach społecznościowych jeden z jej uczestników, Michał Czerko „MOVE TO CHANGE jest tegorocznym hasłem do interpretacji przez artystów.

Kolorystyka której użyjemy, będzie równie pobudzająca jak zmiany w życiu. Około 20 malujących wrzuci nowe kolory w tunel, który przez kilka lat delikatnie mówiąc zmarniał”.
Akcja „Can Lovers” została zorganizowana w ramach projektu „Rzeszowska Mapa Murali”, poświęconemu dokumentacji murali i graffiti w Rzeszowie oraz edukacji na temat sztuki ulicznej.

Jak wygląda efekt końcowy październikowego graffiti jamu? Zobaczcie na zdjęciach poniżej.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ponad 80 tys. pasażerów. Kolejny dobry wynik lotniska w Jasionce

RZESZÓW/JASIONKA. 81 792 pasażerów skorzystało z oferty podrzeszowskiego lotniska w marcu br. To o ponad 21% więcej, niż w analogicznym miesiącu w ubiegłym roku.

Rzeszów

Dzieje się na budowie połączenia al. Krzyżanowskiego z ul. Wieniawskiego [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. We wschodniej części Rzeszowa trwa budowa drogi, która lepiej skomunikuje osiedla Słocina i Zalesie z centrum miasta.

Rzeszów

Ruszyła sprzedaż cegieł z dawnego stadionu Resovii

RZESZÓW. Rozpoczęła się sprzedaż cegieł pochodzących z wyburzonego stadionu przy ul. Wyspiańskiego 22. Za najtańszą zapłacimy 110 zł.

Rzeszów

Kolejni sportowcy wspierają kampanię promującą rzeszowską komunikację miejską

RZESZÓW. Andrzej Jodłowski i Aneta Przepióra-Jodłowska, dołączyli do grona ambasadorów kampanii promującej rzeszowską komunikację miejską.

Rzeszów

MPWiK rozpoczyna potężną inwestycję w Rzeszowie. Umowa podpisana

RZESZÓW. Blisko 47 mln zł będzie kosztowała kolejna wielka inwestycja realizowana przez rzeszowskie Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.

Rzeszów

Miasto testuje inteligentne pojemniki na śmieci [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Na ulicy Hetmańskiej w Rzeszowie pojawiły się inteligentne pojemniki na śmieci. Na razie na okres testowy. Jeśli się sprawdzą, nie wykluczone że miasto wprowadzi je na stałe.

Rzeszów

Rozbudowa ul. Wołyńskiej na ukończeniu [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Dobiegają końca prace przy budowie I etapu łącznika ulicy Wołyńskiej z ul. Potokową. Inwestycja ma być gotowa w maju br.

Rzeszów

Rusza sezon fontannowy w Rzeszowie. Są dwie nowości

RZESZÓW. W Rzeszowie rozpoczyna się sezon fontannowy. Pierwsza została już uruchomiona. Sukcesywnie włączane będą kolejne. W tym roku pojawią się również dwie nowe fontanny.

Reklama