Rzeszów - Poniedziałek, 23.03.2026
Reklama

ZTM otwiera nowy Punkt Obsługi Podróżnego

Dodano: 06.03.2024 r.

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. Od 19 marca zacznie działać nowy Punkt Obsługi Podróżnego ZTM Rzeszów zlokalizowany w centrum kulturalno-handlowym Millenium Hall. Przestanie natomiast  funkcjonować stanowisko ZTM w CH Plaza.

Nowy POP znajdzie się na II piętrze Millenium Hall, niedaleko Punktu Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta. - To reakcja na sugestie mieszkańców, którzy skarżyli się, że lokal, który POP dzielił razem z punktem Urzędu Miasta w Centrum Handlowym Plaza jest zbyt mały przez co tworzyły się tu dość duże kolejki – informuje ZTM w Rzeszowie.
 
Nowy Punkt Obsługi Podróżnego będzie posiadał znacznie większa powierzchnię, która umożliwi utworzenie dwóch stanowisk obsługi. Dzięki temu skróci się czas załatwienia spraw.
POP w Millenium Hall będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00 – 17.30.

Stanowisko ZTM w CH Plaza będzie czynne do soboty 16 marca br. ( Punkt Obsługi Mieszkańca UM Rzeszów pozostaje bez zmian).

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

"Nowa" Podziemna Trasa Turystyczna od grudnia

RZESZÓW. Remont Podziemnej Trasy Turystycznej w Rzeszowie rozpoczął się w styczniu. W piwnicach znajdą się  multimedialne ekspozycje z efektami specjalnymi, które będą m.in. opowiadać historie.

Rzeszów

Montaż nowych parkomatów w sierpniu

RZESZÓW. Już w sierpniu rozpocznie się montaż parkometrów na osiedlach, które zostały dodane do Strefy Płatnego Parkowania.

Rzeszów

Komisja ds. wycinki drzew w Rzeszowie?

RZESZÓW. O powołaniu nowej komisji mówił prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc, w trakcie ostatniej sesji Rady Miasta. Pomysł znalazł zwolenników.

Rzeszów

Główny budynek UR zmieni oblicze

RZESZÓW. Ruszył przetarg na wykonanie przebudowy budynku A1 Uniwersytetu Rzeszowskiego. Władze uczelni zapowiadają dobudowę kolejnej kondygnacji, przebudowę auli oraz nową salę senatu

Rzeszów

Wraca funkcja "ciepłego guzika" w autobusach MPK

RZESZÓW. Pasażerowie MPK będą mogli ponownie samodzielnie otwierać drzwi autobusu.

Rzeszów

Ruchome schody i windy na stacji Rzeszów Główny jeszcze w wakacje

RZESZÓW. Postępują prace przy modernizacji dworca kolejowego w Rzeszowie.

Rzeszów

Ścieżka pieszo-rowerowa w parku na os. Kmity będzie oświetlona

RZESZÓW. Zanim ratusz przystąpi do stworzenia tzw. „strefy aktywnego wypoczynku” w parku na os. Kmity, zajmie się budową oświetlenia.

Rzeszów

Kolejne kontrole policyjne w autobusach MPK. Ujawniono 20 osób bez maseczek

RZESZÓW. Policjanci ponownie sprawdzali przestrzeganie obowiązku zakrywania ust i nosa przez pasażerów MPK. Skontrolowano niemal 840 pasażerów. 20 osób zostało pouczonych.

Reklama