Rzeszów - Poniedziałek, 05.05.2025
Reklama

ZTM ponownie wyłącza "ciepły guzik" w autobusach

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W związku ze wzrostem zakażeń w województwie podkarpackim, ZTM ponownie zawiesiło funkcję „ciepłego guzika” w autobusach miejskich.

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie zdecydował się na ponowne wyłącznie funkcji „ciepłego guzika”. Od soboty pasażerowie MPK nie mogą samodzielnie otwierać drzwi autobusu. Drzwi otwierane są wyłącznie przez kierowcę.

„Od dnia 15 sierpnia br. w związku z odnotowywanymi narastającymi wskaźnikami pandemicznymi w woj. podkarpackim oraz zaleceniami Państwowej Inspekcji Sanitarnej, wyłączona zostaje czasowo funkcjonalność indywidualnego otwierania drzwi autobusu, tzw, ciepłego guzika.” – informuje ZTM.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Pożar w Bratkowicach. W zajętym ogniem garażu znaleziono ciało mężczyzny

RZESZÓW. Podczas akcji gaśniczej, w zajętym ogniem budynku, ujawniono ciało 32-letniego mężczyzny.

Rzeszów

Zmiany w zagospodarowaniu ogródków na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Przypomnijmy, że tegoroczny sezon ogródkowy trwać będzie od 10 kwietnia do 15 października.

Rzeszów

Utrudnienia na ul. Cieplińskiego. Potrącono pieszego

RZESZÓW. Utrudnienia potrwają do nawet do godz. 12.

Rzeszów

Nowy system wywozu odpadów zaakceptowany. Było kilka pomysłów na poprawki

RZESZÓW. Pomimo burzliwej dyskusji, radni zaakceptowali proponowane zmiany.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska ogłasza konkurs. Chodzi o projekt rewitalizacji jednego z wydziałów

RZESZÓW. Termin składania prac konkursowych upływa 15 marca 2019 r.

Rzeszów

Młodzi piłkarze Stali Rzeszów zagrają z takimi klubami jak: Atletico Madryt, Juventus Turyn oraz AC Milan

RZESZÓW. Stal Rzeszów została partnerem fundacji ,,Ja Też Mam Marzenia’’.

Reklama