Rzeszów - Sobota, 28.06.2025
Reklama

ZTM przywraca kursowanie autobusu linii nr 50 na Zalesiu

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Od 2 września br. przywrócona zostaje linia nr 50 na os. Zalesie. O utworzenie takiej linii zabiegała pierwotnie Rada Osiedla Zalesie.

Linie nr 50 wprowadzona na początku w formie pilotażowej na okres trzech miesięcy od kwietnia do czerwca br. Nowa linia była odpowiedzią na propozycje zgłaszane przez Radę Osiedla Zalesie.

„W związku z planowanym na dzień 31 sierpnia przez Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie przywróceniem ruchu pojazdów na odcinku od ul. Wieniawskiego do ul. Storczykowej, od dnia 2 września br. przywrócona zostaje linia nr 50 na Os. Zalesie” – czytamy w komunikacie ZTM-u.

Linia ma kursować po trasie: Łukasiewicza (pętla) – Goździkowa – Sasanki – Zimowit – Krokusowa – Storczykowa – Wieniawskiego – Łukasiewicza (pętla).
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa zwalnia rodziców z opłaty za żłobek

RZESZÓW. Rodzice dzieci uczęszczających do miejskich żłobków, będą zwolnieni z opłat za okres, w którym placówki są zamknięte z powodu pandemii koronawirusa.

Rzeszów

Bilet na autobus kupisz bezdotykowo. ZTM testuje nowe kasowniki

RZESZÓW. Szykują się duże zmiany w systemie płatności za bilety komunikacji miejskiej.

Rzeszów

Na 2 dni zamkną ul. Jana Pawła II. Zmiana rozkładu jazdy linii nr 12

RZESZÓW. ZTM poinformował o czasowej zmianie rozkładu jazdy autobusu linii nr 12, w związku z pracami budowlanymi na ul. Jana Pawła II.

Rzeszów

Biedronki czynne do północy lub całodobowo [LISTA]

RZESZÓW. Do 18 kwietnia sklepy sieci Biedronka będą czynne do godz. 24:00 lub całodobowo.

Rzeszów

Gospodarka w obliczu pandemii. Debata online ekspertów WSIiZ

RZESZÓW. 15 kwietnia o godz. 17:00 eksperci Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie będą dyskutowali na temat sytuacji gospodarczej w obliczu pandemii koronawirusa. Debatę będzie można śledzić w internecie.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska drukuje przyłbice ochronne dla medyków

RZESZÓW. Politechnika Rzeszowska włączyła się w pomoc w walce z koronawirusem i rozpoczęła drukowanie przyłbic dla medyków.

Rzeszów

3 rzeszowskie inwestycje biorą udział w konkursie "Modernizacja Roku & Budowa XXI w."

Do 11 maja można oddawać głos na 3 rzeszowskie inwestycje, które biorą udział w Ogólnopolskim Konkursie Modernizacja Roku & Budowa XXI w. 

Rzeszów

Tragiczny wypadek na ul. Piłsudskiego. Zginął młody kierowca

RZESZÓW. Trwa ustalanie przyczyn nocnego wypadku do jakiego doszło w Rzeszowie, na ul. Piłsudskiego. Kierujący mercedesem uderzył w słup sygnalizacji świetlnej. Zginął na miejscu.

Reklama