Rzeszów - Sobota, 13.09.2025
Reklama

ZTM zmienia rozkład jazdy jednej linii i uruchamia dodatkowe połączenie

Dodano: 15.01.2020 r.

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. Zmiana rozkładu jazdy dotyczy linii nr 37. Kolejna wiadomość wiąże się z otwarciem nowego połączenia kursującego z Dworca Lokalnego do Krasnego.

Zarówno zmiana rozkładu jazdy linii nr 37, jak również uruchomienie dodatkowej linii zostanie wprowadzone od dnia 19 stycznia 2020 roku.

Zgodnie z informacją, jaką podaje Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, kursy linii nr 37 będą rozpoczynać się i kończyć na przystanku Hermanowa Przylasek.

Nowością będzie uruchomienie linii nr 7, kursującej na trasie: Dworzec Lokalny - Piłsudskiego - Cieplińskiego - Lisa Kuli - Dąbrowskiego - Powst. W-wy - Podwisłocze - Kopisto - Rejtana - Lwowska - Krasne Auchan.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Empik powraca do rzeszowskiej Plazy

RZESZÓW. Empik powraca do grona najemców CH Plaza Rzeszów. Nowy salon o powierzchni blisko 250 mkw zlokalizowany będzie na parterze. Otwarcie we wrześniu.

Rzeszów

W środę utrudnienia w ruchu na al. Powstańców Warszawy w Rzeszowie

RZESZÓW. W związku z pracami przy budowie kładki rowerowej w środę (16 czerwca) na al. Powstańców Warszawy, przy moście Karpackim (zapora) będą utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Nielegalna uprawa konopii w Sokołowie Młp. Zabezpieczono 11 krzewów i ponad 285 g marihuany

RZESZÓW. Do 10 lat więzienia grozi 31-latkowi z Sokołowa Małopolskiego, który nielegalnie uprawiał konopie. Zabepieczono 11 krzewów i ponad 285 gramów marihuany.

Rzeszów

Konrad Fijołek nowym prezydentem Rzeszowa. Oficjalne wyniki wyborów

RZESZÓW. Konrad Fijołek zwyciężył w pierwszej turze przedterminowych wyborów na prezydenta miasta Rzeszowa -  wynika z sondażu exit poll, przeprowadzonego przez Instytut Badań Samorządowych.

Rzeszów

Mieszkańcy części ulicy Lenartowicza będą mieli nową sieć sanitarną

RZESZÓW. Rzeszowski MPWiK wymienia rury kanalizacyjne na 245-metrowym odcinku ulicy Lenartowicza. Sieć sanitarna w tym miejscu była już w złym stanie i wymagała pilnej interwencji.

Rzeszów

W sobotę kilka ulic w Rzeszowie będzie zamkniętych

RZESZÓW. W sobotę w Rzeszowie odbędzie się impreza sportowa pn. „III Triathlon Rzeszów”, na który składają się trzy dyscypliny - pływanie, jazda rowerem i bieg. Ulice, przez które przebiegał będzie odcinek rowerowy,...

Rzeszów

Kiermasz Ogrodniczy przed G2A Arena

RZESZÓW/JASIONKA. Kiermasz odbędzie się w najbliższy weekend. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Rzeszów

W sobotę otwarcie basenów ROSiR

RZESZÓW. Od soboty, 12 czerwca czynne będą baseny otwarte Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. ks. Jałowego 23a.

Reklama