Rzeszów - Sobota, 18.04.2026
Reklama

Zwłoki mężczyzny na Żwirowni. Policja prosi o pomoc w identyfikacji

Dodano: 25.07.2024 r. / Redakcja

fot. Archiwum KMP w Rzeszowie
fot. Archiwum KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie zwrócili się z prośbą o pomoc w identyfikacji zwłok mężczyzny, które zostały wyłowione ze zbiornika wodnego przy ul. Kwiatkowskiego.

Dryfujące ciało mężczyzny ujawniono 16 lipca 2024. Zwłoki mężczyzny znajdowały się poza terenem wyznaczonym do kąpieli. Z wody wyciągnęli je ratownicy. Ze wstępnych ustaleń

policji wynika, że zwłoki znajdowały się w wodzie przez kilka dni.
Do tej pory funkcjonariuszom nie udało się ustalić tożsamości mężczyzny, z związku z tym zwrócili się z prośbą do mieszkańców o pomoc w identyfikacji zwłok.

Wiek mężczyzny określono na około 35-40 lat, wzrost około 180 cm, średnia budowa ciała, brak zarostu na twarzy, włosy ścięte na łyso, brak znaków szczególnych. Mężczyzna ubrany był w spodenki koloru jasno niebieskiego z licznymi napisami „MONCLER”. Na lewej ręce miał czarny zegarek „G-shock”.

Osoby, które mają informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie ul. Jagiellońska 13 lub telefonicznie pod numer 47 821 3224 lub z dyżurnym tel. 47 821 3311 lub 112.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Jedna ze świątecznych iluminacji ma szansę zostać w mieście na dłużej

RZESZÓW.  Miasto negocjuje z formą Multidekor wykup napisu.

Rzeszów

Policjantki wsparły „Rzeszowski Klub Amazonek. Na konto stowarzyszenia wpłynęło 12 tys. zł

RZESZÓW. „Kobiety Kobietom” - kalendarz na 2020 rok - podbił serca darczyńców z całej Polski.

Rzeszów

Z Rzeszowa polecimy do Gdańska i Zadaru [ROZKŁAD LOTÓW]

RZESZÓW. Rejsy między Rzeszowem a Gdańskiem zaplanowano w dniach od 25 kwietnia do 26 września. 

Rzeszów

Policjant z Rzeszowa z ministerialnym orderem za oddawanie krwi

RZESZÓW. Odznaczenie „Honorowy Dawca Krwi - Zasłużony dla Zdrowia Narodu” otrzymują krwiodawcy, którzy oddali co najmniej 20 litrów krwi.

Rzeszów

Tragiczny wypadek przy ul. Okulickiego. Mężczyznę przygniótł wózek widłowy

RZESZÓW. Do wypadku doszło dzisiaj około godz. 6.00. 60-latek zmarł.

Rzeszów

Walka o parking trwa. Ratusz skieruje sprawę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego

RZESZÓW. Decyzją sejmiku województwa podkarparpackiego parking dla pojazdów przewożących odpady niebezpieczne znajdzie się przy ul. Ciepłowniczej.

Rzeszów

Z rzeszowskich przystanków znikną reklamy

RZESZÓW. ZTM przestaje dzierżawić miejsca reklamowe na przystankach.

Rzeszów

Zaginionego 80-latka odnaleźli dzielnicowi z Nowego Miasta

RZESZÓW. 80-latek był z siostrą w przychodni przy ul. Seniora, gdzie miał wizytę u lekarza.

Reklama