Rzeszów - Niedziela, 04.05.2025
Reklama

29. Rzeszowskie Juwenalia. Kizo wystąpi na scenie hip-hop

Dodano: /

Kizo dołączył do grona wykonawców, którzy wystąpią na scenie hip hop podczas tegorocznych Rzeszowskich Juwenaliów . Gdański raper wystąpi w pierwszym dniu festiwalu. Do imprezy pozostało niespełna dwa miesiące.

Kizo urodził się w 1994 w Gdańsku. Jego debiutancki album został wydany w 2018 roku, jednak pierwsze utwory raper publikował już w 2009 r. Współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak: Tymek, Borixon, Wac Toja, Margaret, Young Igi, Szpaku czy Malik Montana. Członek zespołu Chillwagon. Ma na koncie 8 albumów studyjnych.

29. Rzeszowskie Juwenalia odbędą się w dniach 10 – 11 maja 2024 r., na miasteczku Politechniki Rzeszowskiej. Wydarzenie rozpocznie barwny korowód studentów, który przemaszeruje z rzeszowskiego Rynku na miejsce imprezy.

W tym roku koncerty odbędą się na trzech scenach: Główna, Hip Hop oraz One Stage. Do tej pory organizatorzy potwierdzili udział następujących wykonawców: PRO8L3M, Lady Pank, Żabson, Kwiat Jabłoni, Golec uOrkiestra, Daria Zawiałow, Kayah, Tribbs, Smolasty, Paluch, Gibbs, Strachy na Lachy, O.S.T.R oraz Kizo.

Tak przedstawia się dotyczchasowy line'up 29. Rzeszowskich Juwenaliów:

SCENA GŁÓWNA

  1. Kayah
  2. Lady Pank
  3. Golec uOrkiestra
  4. Kwiat Jabłoni
  5. Daria Zawiałow
  6. Strachy na Lachy
  7. ?
  8. ?

SCENA HIP HOP

  1. PRO8L3M
  2. Smolasty
  3. Żabson
  4. Paluch
  5. Gibbs
  6. O.S.T.R.
  7. Kizo
  8. ?

 

SCENA ONE STAGE

  1. Tribbs
  2. ?
  3. ?
  4. ?
  5. ?
  6. ?
  7. ?
  8. ?

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

"Zrozumiesz jak dorośniesz" - Aleksandra Radomska z nowym programem w Rzeszowie

Aleksandra Radomska, okularnica z ADHD, która od lat podbija serca swoich obserwatorek w internecie, a od 2021 roku również na scenie, powraca z nowym programem. W kwietniu wystąpi w Rzeszowie.

Aktualności

"Śpiewająca z Wilczkami" z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru Teatr Przedmieście zaprasza 25 marca o godz. 19.00 na wyjątkowy spektakl „Śpiewająca z Wilczkami” w reż. Anety Adamskiej-Szukały.

Aktualności

Bezpłatny koncert The FoxCats promujący debiutancki album

18 marca grupa The FoxCats zagra premierowy koncert promujący debiutancką płytę zatytułowaną „Wystrzeleni”.

Aktualności

Islandzki multiinstrumentalista wystąpi w Rzeszowie

Ragnar Ólafsson - wszechstronny muzyk, multiinstrumentalista i kompozytor z Islandii rusza w trasę po Polsce. 27 kwietnia wystąpi w Rzeszowie. Koncert odbędzie się w Kinie za Rogiem Cafe o godz. 19:00.

Aktualności

Letnie Brzmienia 2023 w Rzeszowie. Wystąpią m.in. Mrozu, Nosowska i Brodka

Nadchodzi lato muzycznych emocji. Organizatorzy Letnich Brzmień ogłosili listę artystów, którzy wystąpią w tym roku w Rzeszowie. Dwudniowy festiwal odbędzie się w dniach 7 – 8 lipca 2023 r. w Parku Sybiraków.

Aktualności

Podkarpacka trasa Eskaubei, Piotra Lemańczyka i Tomasza Nowaka

Dwa zespoły współtworzone przez rzeszowskich muzyków Eskaubei i Tomasza Nowaka oraz trójmiejskiego basistę Piotra Lemańczyka w marcu zagrają kilka koncertów na Podkarpaciu. Trasę zakończą w Warszawie.

Aktualności

Teatralny Speed Dating. Pokaz projektów Sceny Nowej Dramaturgii w Siemaszce

W najbliższą niedzielę w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej odbędzie się prezentacja projektów spektakli, powstałych w wyniku spotkania twórczych duetów podczas Teatralnego Speed Datingu.

Reklama