Rzeszów - Czwartek, 25.12.2025
Reklama

AniKa Dąbrowska, Muzyczny Zaułek i soliści CSW wystąpią podczas Wigilii Miejskiej w Rzeszowie

Dodano: 17.12.2019 r. / ViC

W najbliższy piątek, 20 grudnia o godz. 15:00 odbędzie się Wigilia Miejska na rzeszowskim Rynku, na którą mieszkańców zaprasza Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc.

Będą życzenia świąteczne, wspólna modlitwa i dzielenie się opłatkiem. Jak co roku, harcerze z Komendy Hufca ZHP w Rzeszowie przekażą Betlejemskie Światełko Pokoju, a uczniowie Zespołu Szkół Gospodarczych w Rzeszowie będą serwować mieszkańcom własnoręcznie przygotowane tradycyjne wigilijne potrawy.

Wśród atrakcji odbędzie się występ artystyczny grupy Muzyczny Zaułek, utworzonej przy Zespole Szkół Ekonomicznych z myślą o młodzieży utalentowanej wokalnie, muzycznie i aktorsko, wystąpi także Stowarzyszenie Przyjaciół Orkiestry Dętej WSK PZL Rzeszów. Wigilię uświetni również koncert w wykonaniu Anii Dąbrowskiej –  zwyciężczyni The Voice Kids 2 oraz Solistów Grupy Artystycznej Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie pod kierunkiem Anny Czenczek. Usłyszymy najpiękniejsze polskie kolędy oraz świąteczne utwory premierowe.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Jesienna trasa Natalli Przybysz zawita do Rzeszowa

Natalia Przybysz ogłosiła jesienną trasę koncertową pn. „Serce Spokojne”. Jednym z przystanków na trasie będzie Rzeszów. Artystka wystąpi 14 listopada o godz. 20:00 w Filharmonii Podkarpackiej.

Aktualności

Ave Teatr powraca po wakacyjnej przerwie. W weekend dwa spektakle

W ten weekend w Instytucie Muzyki UR wystawione zostaną dwie sztuki: „Mąż mojej żony” oraz „Kobieta na zamówienie”.

Aktualności

Filmowy poranek dla dzieci. Chiński smok i Strażak Sam w kinie Helios

Podczas wydarzenia najmłodsi mogą liczyć również na zwariowane zabawy i animacje.

Aktualności

Gra miejska "Łukasiewicz". Poznaj biografię i osiągnięcia wynalazcy lampy naftowej

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie organizuje grę miejską pn. „Łukasiewicz” dla młodzieży od 13. roku życia. Wydarzenie odbędzie się w ramach Roku Ignacego Łukasiewicza.

Aktualności

Bezpłatne warsztaty i wystawa w ramach projektu "Kurhanin ze Słociny"

Rzeszowski Dom Kultury realizuje projekt „Kurhanin ze Słociny” inspirowany postacią Stanisława Gliwy

Aktualności

Ruszyły zgłoszenia do festiwalu "O Laur Rzecha"

Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 15-16 listopada.

Aktualności

Marek Koterski i Małgorzata Bogdańska w Rzeszowie. Spotkania, monodram i przegląd filmów reżysera

Kino za Rogiem Cafe organizuje tydzień z reżyserem Markiem Koterskim i z aktorką Małgorzatą Bogdańską.

Aktualności

"Śpiewająca z Wilczkami" - premiera nowego spektaklu teatru Przedmieście

Premierowe pokazy odbędą się w dniach 24 i 25 września o godz. 19.00 w siedzibie Teatru Przedmieście przy ul. Reformackiej 4.

Reklama