Rzeszów - Piątek, 15.08.2025
Reklama

Anna Wyszkoni zaśpiewa w Rzeszowie swoje hity i najnowsze single

Dodano: /

Ania Wyszkoni kontynuuje uwielbianą przesz fanów trasę „Z cegieł i łez”. Tym razem w ramach koncertów pn. „Wszystkiego Najlepszego" wokalistka przygotowała nową oprawę i zmieniony repertuar, w którym nie zabraknie zarówno najnowszych singli, jak i największych przebojów.

„Wszystkiego najlepszego” to słowa, które wypowiadamy niemal codziennie, życząc komuś dobrego dnia czy składając serdeczne życzenia. Te proste, ale pełne ciepła słowa stały się inspiracją dla nowej trasy koncertowej Anny Wyszkoni, nazwanej właśnie „Wszystkiego Najlepszego”.

Podczas koncertu ze sceny wybrzmią znane hity wokalistki i najnowsze single. Anna Wyszkoni, znana z niezwykłej charyzmy scenicznej i wrażliwości, wraz z najlepszym zespołem zadba o to, aby każdy koncert był wyjątkowym przeżyciem.

Koncert wokalistki odbędzie się we wtorek, 8 października 2024 r. o godz. 19:00 w Filharmonii Podkarpackiej im. A. Malawskiego w Rzeszowie. Bilety do nabycia na stronie bilety.adria-art.pl


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Kolejni wykonawcy na KultURaliach: Zalewski, Hyży, Otsochodzi

Powiększa się skład artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznych KultURaliów. Do ogłoszonych wcześniej wykonawców, dołączyli: Krzysztof Zalewski (7.06) Grzegorz Hyży i Otsochodzi (6.06).

Aktualności

Koncert Portal Blues na zakończenie festiwalu „Ziemia Dzieciństwa”. Wstęp wolny

Koncert zespołu Portal Blues zakończy tegoroczny Festiwal Polskiej Twórczości „Ziemia Dzieciństwa” organizowany po raz piąty przez Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie. Występ odbędzie się w najbliższą sobotę, 17 maja o godz. 22:00.

Aktualności

Nocne zwiedzanie rzeszowskich instytucji kultury. Program Nocy Muzeów 2025

Już w najbliższą sobotę, 17 maja stolica Podkarpacia po raz kolejny odkryje po zmroku swoje tajemnice. Podczas tegorocznej Nocy Muzeów, 19 rzeszowskich instytucji otworzy swoje drzwi dla zwiedzających.

Aktualności

Rzeszowskie KultURalia Studenckie 2025. Nowi wykonawcy w line-upie

Organizatorzy Rzeszowskich KultURaliów ogłosili kolejnych wykonawców. Do line-upu dołączyli: The Dumplings oraz Young Igi. Hasło tegorocznego święta studentów brzmi: „Rozświetlaj miasto z nami”.

Aktualności

Cyrk Safari ponownie w okolicach Rzeszowa. Zaplanowano dwa występy

Już za kilka dni, w okolice Rzeszowa ponownie przyjedzie cyrk Safari. Zaplanowano dwa widowiska – w Tyczynie i w Trzebownisku. Na cyrkowej arenie wystąpi międzynarodowy skład artystów z różnych zakątków świata -...

Aktualności

Startują zapisy na letnie półkolonie z Rzeszowskim Domem Kultury

Na małych uczestników czekają zajęcia kreatywne, gry i zabawy, wycieczki, warsztaty i dużo więcej, a wszystko to pod opieką doświadczonych instruktorów. Zapisy startują już 12 maja 2025 roku o godzinie 17:00.

Aktualności

Tegoroczne KultURalia odbędą się w nowym miejscu. Znamy pierwszych wykonawców

Dwa dni wypełnione koncertami, nowa lokalizacja oraz pierwsi wykonawcy – organizatorzy rzeszowskich KultURaliów stopniowo ujawnią szczegóły tegorocznej imprezy.

Reklama