Rzeszów - Poniedziałek, 29.12.2025
Reklama

Autor „Ślepnąc od świateł” spotka się z czytelnikami w Rzeszowie

Dodano: 12.11.2025 r. / Redakcja

Przed nami kolejne spotkanie w ramach projektu „W relacji ze słowem” organizowane przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Rzeszowie. Tym razem gościem będzie pisarz i scenarzysta filmowy Jakub Żulczyk.

Jakub Żulczyk (ur. 1983) – pisarz, scenarzysta serialowy. Autor takich opowieści, jak Ślepnąc od świateł, Wzgórze Psów, Informacja Zwrotna, Warszawianka, Belfer i wielu innych. Laureat m.in. Nagrody Literackiej Miasta Warszawy oraz dwóch Orłów za najlepszy serial telewizyjny. Tłumaczony na angielski, francuski, niemiecki i czeski. Współautor podcastu Co ćpać po odwyku, współwłaściciel platformy wydawniczej Newhomers.

Spotkanie z Jakubem Żulczykiem odbędzie się 17 listopada 2025 r. o godz. 18.00 w Rzeszowskich Piwnicach. Wstęp wolny.

Kolejne wydarzenie w ramach projektu W relacji ze słowem odbędzie się 21 listopada 2025 r. Gościem będzie Adam Strug – śpiewak, instrumentalista i poeta, który zagra koncert poświęcony twórczości Bolesława Leśmiana.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Grad złotych medali dla zespołu "Uśmiech" z MDK

Dwukrotne Grand Prix dla zespołu "Uśmiech" podczas Grand Prix Polski Dance – Września 2019

Aktualności

Nela Mała Reporterka spotka się z czytelnikami. Specjalnie otworzą Galerię wcześniej

„Nela w krainie orek” to najnowsza książka Neli Małej Reporterki. Z okazji jej premiery, Autorka spotka się z czytelnikami w Empiku w Galerii Rzeszów, już w sobotę, 14 grudnia.

Aktualności

ENEMEF: Maraton Gwiezdnych Wojen z premierą nowej części

20 grudnia w Multikinie odbędzie się Maraton Gwiezdnych Wojen z premierą najnowszej części.

Aktualności

Polska komedia romantyczna i liczne atrakcje w grudniowym Kinie Kobiet

Luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Z myślą o kobietach w ramach Kina Kobiet dobierany jest film wieczoru oraz atrakcje przed seansem.

Aktualności

Minimalizm na fotografiach. Zbiorowa wystawa w Galerii Nierzeczywistej

13-go grudnia 2019 r. o godz. 18:00 w Galerii Nierzeczywistej RSF w Rzeszowie odbędzie się uroczysty wernisaż kolejnej międzynarodowej zbiorowej wystawy fotograficznej, podczas której zaprezentowane zostaną zdjęcia fotografów z Polski i Ukrainy.

Reklama