Rzeszów - Niedziela, 24.08.2025
Reklama

Bezpłatny Maraton Fitness z okazji Dnia Kobiet po raz pierwszy w formie online

Dodano: /

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza do udziału w czwartej edycji Maratonu Fitness z okazji Dnia Kobiet, który w tym roku wyjątkowo przeprowadzony zostanie w formie online. Transmisja na żywo odbędzie się już w sobotę 6 marca 2021 roku w godzinach 11:00-15:00 na facebookowym profilu Rzeszowskiego Domu Kultury. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a jego ideą przewodnią będzie kultywowanie zdrowego stylu życia w oparciu o aktywność fizyczną, zdrowe odżywianie, a także codzienną pielęgnację.

Maraton Fitness z okazji Dnia Kobiet to przedsięwzięcie Rzeszowskiego Domu Kultury, które zadebiutowało w 2017 roku. Ma ono formę czterogodzinnego ciągu treningów, podczas którego wszyscy uczestnicy poznają przekrój i specyfikę różnych rodzajów ćwiczeń. W poprzednich latach wydarzenie odbywało się w wybranych filiach Rzeszowskiego Domu Kultury na terenie całego miasta, natomiast w tym roku Maraton Fitness z okazji Dnia Kobiet zagości wyjątkowo w Internecie.

Podczas tegorocznej edycji zaplanowano cztery rodzaje zajęć ruchowych:

taneczna rozgrzewka Warm Up, którą poprowadzi Magda Matuszek – instruktor tańca
w  Rzeszowskim Domu Kultury,
trening Full Body Workout, który poprowadzi Joanna Dziedzic – certyfikowany trener personalny,
trening HIIT oraz trening Pilates, które poprowadzi Katarzyna Kocan – trener personalny oraz instruktor fitnessu w Rzeszowskim Domu Kultury.

Ponadto, aby uczcić w tym dniu święto kobiet, w wydarzenie zaangażowani będą partnerzy z branży fitness oraz beauty: Decathlon, Ziaja PRO, Cuna, EKO gabinet, Joanna Dziedzic – Trener Personalny, PHOTO - ART – Karolina Słonka-Kaczor, Katarzyna Kocan – Trener Personalny, Make Up Marta Pałęcka oraz WB Nails & Brows Rzeszów. We współpracy z organizatorem przygotowali oni dla najwytrwalszych i najbardziej zaangażowanych uczestników vouchery oraz upominki, które zostaną wręczone w ramach konkursu „Ćwiczę z Rzeszowskim Domem Kultury”.

Bezpłatny Maraton Fitness z okazji Dnia Kobiet odbędzie się w sobotę 6 marca 2021 roku w godzinach 11:00-15:00 na profilu www.facebook.com/RDK.Rzeszow, natomiast Regulamin konkursu „Ćwiczę z Rzeszowskim Domem Kultury” dostępny jest na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl.     

 

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Październik w DKF Klaps z przedpremierą filmu "Pasażerowie nocy" [REPERTUAR]

Pięć filmów znalazło się w październikowym repertuarze Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Klaps”.

Aktualności

Babski wieczór z komedią "Bilet do raju"

Przed seansem, w holu kina zaplanowane szereg atrakcji dla Pań.

Aktualności

W weekend mnóstwo atrakcji dla seniorów w Rzeszowie

Miejskie instytucje kultury w ramach ogólnopolskiej akcji „Weekend seniora z kulturą” przygotowały szereg atrakcji dla seniorów. Wydarzenia odbędą się 1 i 2 października.

Aktualności

Jesienna trasa Natalli Przybysz zawita do Rzeszowa

Natalia Przybysz ogłosiła jesienną trasę koncertową pn. „Serce Spokojne”. Jednym z przystanków na trasie będzie Rzeszów. Artystka wystąpi 14 listopada o godz. 20:00 w Filharmonii Podkarpackiej.

Aktualności

Ave Teatr powraca po wakacyjnej przerwie. W weekend dwa spektakle

W ten weekend w Instytucie Muzyki UR wystawione zostaną dwie sztuki: „Mąż mojej żony” oraz „Kobieta na zamówienie”.

Aktualności

Filmowy poranek dla dzieci. Chiński smok i Strażak Sam w kinie Helios

Podczas wydarzenia najmłodsi mogą liczyć również na zwariowane zabawy i animacje.

Aktualności

Gra miejska "Łukasiewicz". Poznaj biografię i osiągnięcia wynalazcy lampy naftowej

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie organizuje grę miejską pn. „Łukasiewicz” dla młodzieży od 13. roku życia. Wydarzenie odbędzie się w ramach Roku Ignacego Łukasiewicza.

Reklama