Rzeszów - Niedziela, 11.05.2025
Reklama

Bezpłatny Maraton Fitness z okazji Dnia Kobiet po raz pierwszy w formie online

Dodano: /

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza do udziału w czwartej edycji Maratonu Fitness z okazji Dnia Kobiet, który w tym roku wyjątkowo przeprowadzony zostanie w formie online. Transmisja na żywo odbędzie się już w sobotę 6 marca 2021 roku w godzinach 11:00-15:00 na facebookowym profilu Rzeszowskiego Domu Kultury. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a jego ideą przewodnią będzie kultywowanie zdrowego stylu życia w oparciu o aktywność fizyczną, zdrowe odżywianie, a także codzienną pielęgnację.

Maraton Fitness z okazji Dnia Kobiet to przedsięwzięcie Rzeszowskiego Domu Kultury, które zadebiutowało w 2017 roku. Ma ono formę czterogodzinnego ciągu treningów, podczas którego wszyscy uczestnicy poznają przekrój i specyfikę różnych rodzajów ćwiczeń. W poprzednich latach wydarzenie odbywało się w wybranych filiach Rzeszowskiego Domu Kultury na terenie całego miasta, natomiast w tym roku Maraton Fitness z okazji Dnia Kobiet zagości wyjątkowo w Internecie.

Podczas tegorocznej edycji zaplanowano cztery rodzaje zajęć ruchowych:

taneczna rozgrzewka Warm Up, którą poprowadzi Magda Matuszek – instruktor tańca
w  Rzeszowskim Domu Kultury,
trening Full Body Workout, który poprowadzi Joanna Dziedzic – certyfikowany trener personalny,
trening HIIT oraz trening Pilates, które poprowadzi Katarzyna Kocan – trener personalny oraz instruktor fitnessu w Rzeszowskim Domu Kultury.

Ponadto, aby uczcić w tym dniu święto kobiet, w wydarzenie zaangażowani będą partnerzy z branży fitness oraz beauty: Decathlon, Ziaja PRO, Cuna, EKO gabinet, Joanna Dziedzic – Trener Personalny, PHOTO - ART – Karolina Słonka-Kaczor, Katarzyna Kocan – Trener Personalny, Make Up Marta Pałęcka oraz WB Nails & Brows Rzeszów. We współpracy z organizatorem przygotowali oni dla najwytrwalszych i najbardziej zaangażowanych uczestników vouchery oraz upominki, które zostaną wręczone w ramach konkursu „Ćwiczę z Rzeszowskim Domem Kultury”.

Bezpłatny Maraton Fitness z okazji Dnia Kobiet odbędzie się w sobotę 6 marca 2021 roku w godzinach 11:00-15:00 na profilu www.facebook.com/RDK.Rzeszow, natomiast Regulamin konkursu „Ćwiczę z Rzeszowskim Domem Kultury” dostępny jest na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl.     

 

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

"Kod Dedala" w Kinie Konesera

Film inspirowany kulisami wydania „Inferno” Dana Browna.

Aktualności

Koncert Noworoczny w Wojewódzkim Domu Kultury

Podczas koncertu usłyszymy utwory muzyki klasycznej, musicalowej filmowej i rozrywkowej.

Aktualności

Spotkanie autorskie z Urszulą Dudziak

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na wyjątkowe spotkanie.

Aktualności

"Boże ciało", kręcone w podkarpackich Jaśliskach, z nominacją do Oscara

Reżyser Jana Komasa ma szanse na Oscara. „Boże ciało”, które kręcono na Podkarpaciu, powalczy z filmami z Macedonii, Francji, Korei Południowej oraz Hiszpani.

Reklama