Rzeszów - Poniedziałek, 16.06.2025
Reklama

"Całe szczęście" w Kinie Kobiet. Motyw przewodni: zielone sukienki

Dodano: /

Drogie panie, to już w przyszłym tygodniu. Kolejne spotkanie w ramach cyklu Kina Kobiet w obydwu kinach Helios. Tym razem wyświetlony zostanie film „Całe szczęście” z Romą Gąsiorowską i Piotrem Adamczykiem. Oczywiście, jak zawsze, przed seansem czekają na Was liczne atrakcje.

Najbliższe Kino Kobiet odbędzie się w poniedziałek, 18 marca w kinie Helios przy Powstańców Warszawy oraz w środę, 20 marca w Heliosie w Galerii Rzeszów.

Kino Kobiet to wydarzenie skupione wyłącznie na kobietach. Z myślą o Nich, dobierany jest  film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym. Tym razem Panie będą miały okazje obejrzeć polską komedię romantyczną „Całe Szczęście”, pełną uroku i wakacyjnej energii historię o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach.

O filmie:

W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka, Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness, Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie "sportowego trybu życia". Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna - wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta. Przebojowa gwiazda i onieśmielony jej urokiem mężczyzna. Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć "całe szczęście"?

Motywem przewodnim najbliższych spotkań w ramach Kina Kobiet będą zielone sukienki! I zielony kolor. Mnóstwo zielonego. Wiosna!

Od godz. 17.40 w holu kina czekają na Panie liczne atrakcje, jak również możliwości skorzystania z porad i usług partnerów cyklu. Seans filmowy rozpoczyna się o godz. 18:30.

 

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Rzeszowskie KultURalia Studenckie 2025. Nowi wykonawcy w line-upie

Organizatorzy Rzeszowskich KultURaliów ogłosili kolejnych wykonawców. Do line-upu dołączyli: The Dumplings oraz Young Igi. Hasło tegorocznego święta studentów brzmi: „Rozświetlaj miasto z nami”.

Aktualności

Cyrk Safari ponownie w okolicach Rzeszowa. Zaplanowano dwa występy

Już za kilka dni, w okolice Rzeszowa ponownie przyjedzie cyrk Safari. Zaplanowano dwa widowiska – w Tyczynie i w Trzebownisku. Na cyrkowej arenie wystąpi międzynarodowy skład artystów z różnych zakątków świata -...

Aktualności

Startują zapisy na letnie półkolonie z Rzeszowskim Domem Kultury

Na małych uczestników czekają zajęcia kreatywne, gry i zabawy, wycieczki, warsztaty i dużo więcej, a wszystko to pod opieką doświadczonych instruktorów. Zapisy startują już 12 maja 2025 roku o godzinie 17:00.

Aktualności

Tegoroczne KultURalia odbędą się w nowym miejscu. Znamy pierwszych wykonawców

Dwa dni wypełnione koncertami, nowa lokalizacja oraz pierwsi wykonawcy – organizatorzy rzeszowskich KultURaliów stopniowo ujawnią szczegóły tegorocznej imprezy.

Aktualności

Ruszył nabór prac na 23. Podkarpackie Konfrontacje Fotograficzne

Do 31 maja 2025 r. koła, kluby i grupy fotograficzne działające na Podkarpaciu, mogą zgłosić się do udziału w 23. Podkarpackich Konfrontacjach Fotograficznych organizowanych pod patronatem Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców.

Aktualności

Piosenki to...? – koncert Osiecka, Młynarski, Przybora, Kofta. Prowadzenie: A. Poniedziel-ski

Najlepsi wykonawcy piosenki aktorskiej w utworach mistrzów. Koncert „Piosenki to...? – Osiecka, Młynarski, Przybora, Kofta” jest niezapomnianym, muzycznym widowiskiem, które przeniesie nas do czasów, gdy w piosenkach królowała mądrość i klasa.

Aktualności

Koncertowa premiera nowej płyty Late Night Poems w Łańcucie

24 maja 2025 roku w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie odbędzie się koncertowa premiera drugiej płyty formacji Late Night Poems zatytułowanej „Rise & Bloom”.

Aktualności

Rzeszowskie Juwenalia 2025. Godzinowy rozkład jazdy

Organizatorzy 30. edycji Rzeszowskich Juwenaliów opublikowali godzinową rozpiskę koncertów. Sprawdźcie, o której wystąpią Wasi ulubieni wykonawcy.

Reklama