Rzeszów - Środa, 30.07.2025
Reklama

Charytatywny „Koncert z Pazurem” dla Fundacji Felineus

Dodano: /



Inicjatorką wydarzenia jest Karolina Majdan-Solecka, znana z organizacji treningów fitness w rockowym stylu pn. Rock'n'Fitness. Swój udział w organizacji wydarzenia mają także Estrada Rzeszowska oraz Rzeszowskie Piwnice.

Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na pomoc podopiecznym fundacji Felineus, ratującej bezdomne i potrzebujące pomocy koty.

Na scenie wystąpią:

Stacja B.

Zespół z Ustrzyk Dolnych. Podzielą się z Wami swoim życiem, stawiając na autentyczność oraz dzieląc się w tekstach bardzo osobistymi przeżyciami. Nie grają muzyki, która będzie tylko kolejnym trofeum w dorobku gatunku punk. Znając jej fundamenty nie ograniczają się do nich ani na nich poprzestają. Kształtują styl muzyki jakiego w Polsce sami nie widzieli i z przejrzystością tafli wody przekażą Wam swoje spojrzenie na wcześniej wspomniany punk rock, który w naszym wykonaniu ma na celu jedno - zbierać żniwo w postaci energii na zasadach wymiany Wy nam, my Wam.

Wokal- Michał Śmierciak
Gitara- Marek Babiarz
Gitara- Grzegorz Dyjak
Bas- Kornel Wójcik
Perkusja- Tomasz Bilik

Symptone

Zespół Symptone porwie nas swoimi ciężkimi, melodyjnymi riffami połączonymi z charakterystycznym wokalem. Ten czteroosobowy skład z Rzeszowa, działający od 2019 roku, zaserwuje muzykę z nurtu nu-metalu. Całość koncertu stanowić będą ich autorskie kompozycje.

W 2022 r. zespół wydał swoją debiutancką płytę "MindBox", a 07.02.2025 r. drugi album o tytule „Intencja Złej Woli”.

Utwory SYMPTONE usłyszeć możecie w ogólnopolskich, lokalnych, ale i zagranicznych rozgłośniach radiowych.

Skład zespołu:
Piotr Kłęczek - Wokal
Tomasz Solecki - Bas
Tomasz Balicki - Gitara
Łukasz Zembroń - Perkusja

Cops

Grają energicznego rocka lat 80., zaskoczą Nas nie tylko swoim repertuarem, ale zaprowadzą ład i porządek świetnie wykonanymi coverami!

Jeden z ich autorskich utworów "FOBIA" wygrał Podkarpacką Scenę Przebojów Radia Rzeszów. To nie ich pierwsza charytatywna impreza - włożyli swoje serce w imprezę "Serce dla Mateusza" na Rynku w Rzeszowie, "Koncercie Charytatywnym dla Emilki" w klubie Pod Palmą, co roku wspierają WOŚP.

Ponadto w 2024 roku zagrali w Pruchniku jako support Krzysztofa Cugowskiego. Pokazali się także na scenie Grasz Bór Festiwal VI, czy też Podkarpackim Festiwalu Tatuażu.


„Koncert z Pazurem” odbędzie się w piątek, 21 marca o godz. 19:00 w Rzeszowskich Piwnicach. Wstęp - wrzutka do puszki! Im więcej tym lepiej!


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Muzeum Dobranocek. Ta wystawa przeniesie Was w magiczny świat Disney'a

Słynna amerykańska firma, założona przez braci Roya i Walta Disneyów, obchodzi w tym roku jubileusz 100-lecia istnienia. Z tej okazji rzeszowskie Muzeum Dobranocek przygotowało wyjątkową wystawę czasową dla fanów tej kultowej wytwórni....

Aktualności

Witold Szabłowski spotka się z czytelnikami

To już ostatnie spotkanie autorskie w ramach cyklu „Pogaduchy o książkach i rozmowy na temat”. Tym razem gościem Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie będzie reporter i pisarz – Witold Szabłowski.

Aktualności

Tajniki medycyny ludowej Lasowiaków, Rzeszowiaków i Pogórzan na wystawie z Muzeum Etnograficznym

Na wystawie będzie można zobaczyć m.in.: rysunki i akwarele Marii Kozłowej, Jana Stasiowskiego i Władysława Chajca, elementy wyposażenia dawnej apteki, a także przyrządy używane przez lekarzy i znachorów.

Aktualności

DKF Klaps. Świąteczny miesiąc z dobrym filmem w WDK [REPERTUAR]

Trzy projekcje filmowe zaplanowano w ramach grudniowego Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Klaps”. W repertuarze m.in. kultowy dla wielu miłośników kina „Opętanie” Andrzeja Żuławskiego z 1981 r.

Aktualności

"Śnieżne Boże Narodzenie" - transmisja świątecznych koncertów Andre Rieu w Zorzy

„Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu” to zupełnie nowy, świąteczny koncert maestra André Rieu i jego orkiestry Johanna Straussa. Transmisje z koncertów będzie można zobaczyć w kinie Zorza.

Aktualności

Koncert symfoniczny w Filharmonii Podkarpackiej. Zabrzmi muzyka Malawskiego i Ravela

Podczas najbliższego piątkowego wieczoru w Filharmonii Podkarpackiej usłyszymy muzykę jej patrona, Artura Malawskiego oraz francuskiego kompozytora M. Ravela. Orkiestrę poprowadzi Mariusz Smolij, jeden z najwybitniejszych dyrygentów swojego pokolenia.

Aktualności

Balet gruziński z chórem i orkiestrą na żywo w Rzeszowie

Już wkrótce w Rzeszowie odbędzie się wyjątkowe widowisko, które przeniesie Was w serce Gruzji. Koncert zespołu Aphkhazeti pozwoli Wam doświadczyć magii gruzińskiego tańca, wyłaniającego się z korzeni narodowych, w połączeniu z pulsującą...

Reklama