Rzeszów - Niedziela, 22.06.2025
Reklama

Cyrk Arena z nowym widowiskiem w Rzeszowie. Będzie bajeczne show!

Dodano: /

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

Cyrk Arena zaprasza na baśniowe widowisko sezonu 2025, które zachwyci widzów w każdym wieku, zarówno dzieci jak i dorosłych. Tego roku dyrekcja renomowanego polskiego cyrku przygotowała potężną dawkę akrobatycznych emocji, ekwilibrystycznych zaskoczeń i przezabawnych występów Lusi – jednej z nielicznych w Europie kobiety – klaun, którą widownia pokochała.

Wystąpią artyści z Polski, Ukrainy, Gruzji, a nawet z odległej Azji! W programie spektakularne akrobacje na chińskich masztach i wysokiej linie poziomej. Ponadto rozpędzone koła śmierci z udziałem aż trzech akrobatów na jednym rekwizycie! Nie zabraknie także fenomenalnych akrobacji na szarfach i kontorsjonistyki, czyli sztuki wyginania ciała. Widzowie zobaczą również ekwilibrystykę na wałkach, trapez kołowy i szalone popisy kaskaderskie na wrotkach. „Arena” gwarantuje wysokiej klasy rozrywkę i sztukę cyrkową XXI wieku połączoną z nutką tradycji.

Cyrk Arena to jeden z najpiękniejszych polskich cyrków. Uwodzi nastrojowym oświetleniem, tradycyjną muzyka cyrkową oraz przepięknymi wozami. Czas spędzony w cyrku na pewno nie będzie czasem straconym i niewątpliwie w wielu odwiedzających zasieje ziarno sympatii do tej pięknej, aczkolwiek wymagającej sztuki. Cyrk Arena podróżuje po Polsce od 18 lat.

Namiot cyrku Arena rozłoży się w rejonie ul. Wyspiańskiego/Witosa w najbliższą niedzielę, 8 czerwca 2025 r. Widowisko rozpocznie się o godz. 15:00.

Informacje o biletach, rezerwacje i sprzedaż są dostępne pod adresem: cyrkarena.pl/reserve/667. Bilety można także kupić w kasie cyrku w dniu przedstawienia od godziny 11:00.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Noc Księgarń w księgarni Nova. Piraci i wizyta Kici Koci

Piracka przygoda, budowanie tratwy, poszukiwanie skarbu i wizyta Kici Koci - to atrakcje, jakie przygotowała dla najmłodszych czytelników rzeszowska księgarnia Nova w ramach wydarzenia „Noc Księgarń 2022”.

Aktualności

Zwiedzanie Łaźni Rzymskich w zamku w Łańcucie za symboliczną złotówkę

Zwiedzanie odbędzie się w najbliższy weekend w ramach akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

Aktualności

Daria Zawiałow w Rzeszowie. Ostatni koncert przed dłuższą przerwą

Rzeszów będzie ostatnim miastem na pożegnalnej trasie Darii Zawiałow. Artystka planuje roczną przerwę. Trasa “METROPOLIS… wojen nie będzie” obejmie łącznie 12 polskich miast.

Aktualności

Październik w DKF Klaps z przedpremierą filmu "Pasażerowie nocy" [REPERTUAR]

Pięć filmów znalazło się w październikowym repertuarze Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Klaps”.

Aktualności

Babski wieczór z komedią "Bilet do raju"

Przed seansem, w holu kina zaplanowane szereg atrakcji dla Pań.

Aktualności

W weekend mnóstwo atrakcji dla seniorów w Rzeszowie

Miejskie instytucje kultury w ramach ogólnopolskiej akcji „Weekend seniora z kulturą” przygotowały szereg atrakcji dla seniorów. Wydarzenia odbędą się 1 i 2 października.

Reklama