Rzeszów - Wtorek, 26.08.2025
Reklama

Dr. Alban, Rednex i Afric Simone - gwiazdy lat 80. i 90. we wrześniu w Rzeszowie

Dodano: /

Tuż po wakacjach w Rzeszowie odbędzie się wieczór wypełniony rytmami eurodance, country i world music lat 80. i 90. Dr. Alban, Rednex i Afric Simone zabiorą słuchaczy w muzyczną podróż do przeszłości. Wyjątkowy koncert odbędzie się 6 września o godz. 19:30 na Hali Podpromie.

Alban Uzoma Nwapa, znany jako Dr. Alban, to szwedzki muzyk pochodzenia nigeryjskiego, który zasłynął na światowej scenie muzycznej dzięki swoim hitom eurodance. Jego debiutancki album „Hello Afrika” osiągnął ogromny sukces, a kolejny krążek, „One Love”, zawierający legendarny utwór „It’s My Life”, sprzedał się w nakładzie ponad 1,6 miliona egzemplarzy. Na koncercie usłyszymy jego największe przeboje, które z pewnością porwą publiczność do tańca.

Rednex to szwedzki zespół, który zdobył sławę dzięki unikalnej mieszance muzyki country z nowoczesnymi rytmami techno. Trzej producenci – Janne Ericsson, Örjan Öberg i Pat Reiniz – postanowili odświeżyć tradycyjną pieśń ludową „Cotton-Eyed Joe” i nadać jej nowoczesne brzmienie. Ich muzyka, pełna energii i humoru, stała się hitem na całym świecie, zdobywając serca zarówno fanów country, jak i muzyki tanecznej. Koncert z udziałem Rednex to gwarancja wspaniałej zabawy i niezapomnianych chwil.

Afric Simone, urodzony w Mozambiku, to artysta, który w latach 70. zdobył międzynarodową sławę dzięki przebojowi „Hafanana”. Jego egzotyczna muzyka i charyzmatyczne występy sceniczne przyciągnęły tłumy fanów na całym świecie. Na koncercie będziemy mieli okazję usłyszeć na żywo jego największe hity, które wciąż potrafią porwać do tańca i wprowadzić w doskonały nastrój.

Bilety dostępne online: tronie kupbilecik.pl oraz stacjonarnie w Rzeszowskich Piwnicach.

Organizatorem koncertu jest DBU SP. Z O.O.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Queens of Soul muzyczną gwiazdą Karpackiej Majówki

W dniach 1 - 3 maja w Rzeszowie odbędzie się Karpacka Majówka, która będzie połączeniem trzydniowego jarmarku, Święta Paniagi i kolejnej edycji festiwalu Karpaty na Widelcu z udziałem Roberta Makłowicza. Zwieńczeniem majówki...

Aktualności

"Zrozumiesz jak dorośniesz" - Aleksandra Radomska z nowym programem w Rzeszowie

Aleksandra Radomska, okularnica z ADHD, która od lat podbija serca swoich obserwatorek w internecie, a od 2021 roku również na scenie, powraca z nowym programem. W kwietniu wystąpi w Rzeszowie.

Aktualności

"Śpiewająca z Wilczkami" z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru Teatr Przedmieście zaprasza 25 marca o godz. 19.00 na wyjątkowy spektakl „Śpiewająca z Wilczkami” w reż. Anety Adamskiej-Szukały.

Aktualności

Bezpłatny koncert The FoxCats promujący debiutancki album

18 marca grupa The FoxCats zagra premierowy koncert promujący debiutancką płytę zatytułowaną „Wystrzeleni”.

Aktualności

Islandzki multiinstrumentalista wystąpi w Rzeszowie

Ragnar Ólafsson - wszechstronny muzyk, multiinstrumentalista i kompozytor z Islandii rusza w trasę po Polsce. 27 kwietnia wystąpi w Rzeszowie. Koncert odbędzie się w Kinie za Rogiem Cafe o godz. 19:00.

Aktualności

Letnie Brzmienia 2023 w Rzeszowie. Wystąpią m.in. Mrozu, Nosowska i Brodka

Nadchodzi lato muzycznych emocji. Organizatorzy Letnich Brzmień ogłosili listę artystów, którzy wystąpią w tym roku w Rzeszowie. Dwudniowy festiwal odbędzie się w dniach 7 – 8 lipca 2023 r. w Parku Sybiraków.

Reklama