Rzeszów - Środa, 07.05.2025
Reklama

Dziecko we współczesnym świecie na wyjątkowych zdjęciach w Galerii Nierzeczywistej

Dodano: /

Inspirujący zbiór fotografii pokazujący świat dziecka, jego radości i troski. 6 marca do Rzeszowa zawita wystawa pokonkursowa „Wszystkie dzieci świata”

„Wszystkie dzieci świata” to konkurs fotograficzny zorganizowany przez Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie. Zadaniem fotografów było uchwycenie życia dziecka we współczesnym świecie. Temat dziecka, to niesamowicie ciekawy temat podejmowany przez wielu fotografów na całym świecie.

Oglądając nagrodzone i wyróżnione prace choć na chwilę każdy z nas może przypomnieć sobie, że był dzieckiem, a swoje "wewnętrzne dziecko" zawsze powinien pielęgnować.

Już wkrótce nagrodzone fotografie będzie można obejrzeć w Galerii Nierzeczywistej. Wernisaż odbędzie się 6 marca 2020 r. o godz. 18:00. Warto wspomnieć, że wśród nagrodzonych i wyróżnionych są osoby z Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego oraz grup zaprzyjaźnionych.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Karnawałowy cykl Potańcówek Miejskich dla Seniorów

Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc zaprasza na bezpłatne zabawy taneczne dla seniorów.

Aktualności

Chór Pueri Cantores Resovienses zaśpiewa kolędy w Rzeszowskiej Katedrze

W organizacji Koncertu bierze udział Katedra Rzeszowska.

Aktualności

Styczniowy repertuar DKF Klaps

Dyskusyjny Klub Filmowy „Klaps” działający w WDK zaprasza miłośników dobrego filmu do udziału w styczniowych projekcjach filmowych.

Aktualności

Sylwester na rzeszowskim Rynku

Żegnamy stary rok na rzeszowskim Rynku.

Aktualności

28. Finał WOŚP w Rzeszowie. Zagrają m.in. Oberschlesien, Feel i Skaldowie

12 stycznia na rzeszowskim Rynku już po raz 28. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Aktualności

Sylwester z Edith Piaf w "Siemaszce". Ostatnie wolne miejsca

W ostatni dzień roku Teatr im. Wandy Siemaszkowej podwójne zagra spektakl "Piaf" w reżyserii Jana Szurmieja. Pozostały.

Reklama