Rzeszów - Piątek, 15.08.2025
Reklama

Eska Music Tour 2025 w Rzeszowie – darmowy koncert na zakończenie wakacji

Dodano: /

"Mamy dla Was prezent na zakończenie wakacji! Grubson, Dawid Kwiatkowski, Kasia Kowalska, Ikarus Feel już 22 sierpnia na parkingu Podpromie wystąpią dla Was całkowicie za darmo. To kolejny ESKA Music Tour" - napisał Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek w mediach społecznościowych.

Koniec wakacji w stolicy Podkarpacia zapowiada się niezwykle gorąco i muzycznie. W piątek,  22 sierpnia 2025 r. na parkingu przy hali Podpromie odbędzie się bezpłatny koncert w ramach Eska Music Tour 2025. Oprócz koncertów, zaplanowano również sporo atrakcji dla całych rodzin.

Na miejscu wydarzenia zaparkuje Eska Bus, czyli radiowy autobus pełen konkursów i niespodzianek. Na uczestników wydarzenia czekają również strefy tematyczne, w tym: strefa zabaw dla dzieci, strefa gastronomiczna oraz strefa lotów helikopterem. Będzie również wesołe miasteczko.

Na scenie wystąpią:

  • Ikarus Feel
  • Grubson
  • Kasia Kowalska
  • Dawid Kwiatkowski

Po zakończeniu koncertów zaplanowano 30-minutowy dj-ski set.

Całe wydarzenie rozpocznie się o godz. 17:00.

Uwaga! Ze względu na organizację imprezy parking na Podpromiu będzie zamknięty od 19 do 25 sierpnia 2025 r.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

The Dumplings wypada z line-upu KultURaliów, dołączają Brathanki

Nowe wiadomości od organizatorów XIII Rzeszowskich KultURaliów Studenckich. Do line-upu imprezy dołącza zespół Brathanki. Niestety z rozpiski wypadaThe Dumplings.

Aktualności

Kino Letnie. Rusza wakacyjny cykl pokazów plenerowych w Zorzy

Projekcja filmu „Terapia dla par” hiszpańskiego reżysera Gerardo Herrero zainauguruje tegoroczne wieczory filmowe w ogródku letnim kina Zorza. W ramach cyklu „Kino Letnie”, od maja do września wyświetlonych zostanie 18 filmów.

Aktualności

10. Reggae nad Wisłokiem. Koncerty, ekoatrakcje dla dzieci i całonocne afterparty [PROGRAM]

Wielkimi krokami zbliża się jubileuszowa, 10. edycja Festiwalu „Reggae nad Wisłokiem - Gramy dla klimatu”. Na uczestników czekają koncerty artystów reggae z całego świata, ekoatrakcje dla dzieci i dorosłych oraz całonocne afterparty.

Aktualności

GovTech4Europe: Koncert zespołu Rysy i mapping na fasadzie rzeszowskiego zamku

Koncert warszawskiego duetu Rysy w pubie Fosa oraz mapping na fasadzie Zamku Lubomirskich w wykonaniu Jakuba Hadera to otwarte wydarzenia skierowane do mieszkańców Rzeszowa, które odbędą się w ramach szczytu GovTech4Europe.

Aktualności

Kolejne spotkanie z Jakubem Pawłowskim w WiMBP

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na spotkanie z Jakubem Pawłowskim – historykiem, regionalistą i przewodnikiem, które odbędzie się 22 maja 2025 r. o godz. 17.00 w budynku WiMBP w...

Aktualności

KultURalia 2025: Opał i Dwa Sławy w line-upie

Poznaliśmy kolejnych wykonawców, którzy wystąpią na tegorocznej wielkiej, studenckiej imprezie organizowanej przez Samorząd Studentów UR, we współpracy z Samorządem Studenckim WSIiZ. DO line-upu dołączyli: Opał i Dwa Sławy.

Aktualności

Rozpoczął się 54. Muzyczny Festiwal w Łańcucie [PROGRAM]

IX Symfonia Beethovena zwieńczona słynną „Odą do radości” zainaugurowała 54. Muzyczny Festiwal w Łańcucie - jedno z najpiękniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce.

Reklama