Rzeszów - Środa, 04.02.2026
Reklama

Filmowy Poranek dla Dzieci: Wizyta stomatologa, moc atrakcji i wspólne oglądanie Maszy i Niedźwiedzia

Dodano: 21.11.2019 r. / ViC

Przed nami kolejny poranek dla najmłodszych widzów w kinie Helios przy al. Powstańców Warszawy. Najbliższe spotkanie odbędzie się w niedzielę 24.11. 

Od godz. 9:45 w holu kina moc atrakcji i zabaw. Główną atrakcją wydarzenia będzie spotkanie dzieci z Panią stomatolog Agnieszką Rynkiewicz z gabinetu znajdującego się w Rzeszowie przy ul. Warszawskiej 16 oraz z przedstawicielami firmy ORAL B, którzy opowiedzą dzieciom i rodzicom o prawidłowej higienie jamy ustnej, właściwym szczotkowaniu oraz sposobach dbania o ząbki. Będzie można przetestować najnowsze szczoteczki automatyczne, a także nauczyć się prawidłowego szczotkowania na modelach.

Każde dziecko wchodzące na salę kinową otrzyma szczoteczkę i pastę do zębów ufundowaną przez firmę ORAL B oraz bezpłatny voucher na darmowy przegląd ząbków i fluoryzację w gabinecie Stomatologia - Agnieszka Rynkiewicz znajdującego się w Rzeszowie przy ul. Warszawskiej 16

Zabawy i animacje w holu kina od godz. 9:45 przeprowadzą Chorzy Animatorzy. Malowanie buziek zapewnią animatorzy z Mini Brain Academy. Nie zabraknie: kolorowanek, klocków, tatuaży i wielu innych. Na koniec spotkania rozlosowane zostaną zaproszenia do Parku Trampolin Fly Park.

Całość zakończy wspólne oglądania zestawu bajek z serii Masza i Niedźwiedź.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Ostatni weekend w Świątecznym Miasteczku w stylu retro [2 - 4.01.2025]

Kończy się zimowa przygoda w Świątecznym Miasteczku. Ostatni weekend atrakcji upłynie w klimacie dawnych lat. Na gości czeka Jarmark Bożonarodzeniowy pełen smaków i niespodzianek, muzyczne wydarzenia, rodzinne atrakcje oraz kultowy świąteczny autobus...

Aktualności

Sylwester na rzeszowskim Rynku. DJ Party w sercu miasta

Bez koncertów, fajerwerków i muzycznych gwiazd – tak jak w poprzednich latach Rzeszów pożegna stary i powita Nowy Rok. Miejska zabawa sylwestrowa odbędzie się w Świątecznym Miasteczku i będzie miała kameralny charakter.

Aktualności

Weekend w Świątecznym Miasteczku [26 – 28.12.2025]

Przed nami przedostatni weekend z atrakcjami w Świątecznym Miasteczku. W programie m.in. ozdabiania pierniczków, występy artystyczne, rodzinny seans filmowy oraz świąteczne zabawy i potańcówki, które rozgrzeją zimowe wieczory.

Aktualności

Koncert symfoniczny w Filharmonii – dwa utwory Iberta i symfonia Francka

Muzyka Iberta i Francka wypełni w piątkowy wieczór salę Filharmonii Podkarpackiej. Za pulpitem dyrygenta stanie Tomasz Tokarczyk. Solistką wieczoru będzie flecistka Weronika Balcerzyk. Początek koncertu tradycyjnie o godz. 19:00.

Aktualności

Kizo w line-upie Rzeszowskich Juwenaliów 2026

Kizo dołączył do wykonawców przyszłorocznej edycji Rzeszowskich Juwenaliów. Raper wystąpi w pierwszym dniu imprezy, tj. 8 maja 2026 r. na scenie Brend.

Aktualności

Wojtusiowa Izba Dzieciom – koncert charytatywny w WDK w Rzeszowie

Zespół Wojtusiowa Izba zagra charytatywny koncert na rzecz dzieci z rzeszowskich domów dziecka. Wydarzenie odbędzie się 20 grudnia w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie.

Aktualności

Weekend pełen atrakcji w Świątecznym Miasteczku [19 – 21.12.2025]

Jarmark Bożonarodzeniowy, występy artystyczne, Bajkosfera w Domku Świętego Mikołaja, a także wieczorne karaoke i Christmas Party – tak zapowiada się kolejny weekend w Świątecznym Miasteczku.

Reklama