Rzeszów - Poniedziałek, 23.03.2026
Reklama

"Forrest Gump" w kinie plenerowym na osiedlu Baranówka

Dodano: 30.08.2024 r. / Redakcja

Już w najbliższą niedzielę, z okazji zakończenia wakacji, Rzeszowski Dom Kultury organizuje plenerowy pokaz kultowego filmu „Forrest Gump” Roberta Zemeckisa. W roli tytułowej wystąpił Tom Hanks.

Film „Forrest Gump” opowiada historię człowieka z wrodzoną łagodną odmianą autyzmu, który dzięki serii niezwykłych zbiegów okoliczności uczestniczy w najważniejszych wydarzeniach swojej epoki. Forrest staje się gwiazdą futbolu, bohaterem wojny w Wietnamie, mistrzem ping-ponga, podróżnikiem, a także przedsiębiorcą i właścicielem znacznego

majątku. Jako człowiek sukcesu dzieli się swoją historią z przypadkowo napotkanymi ludźmi.
Projekcja filmu w ramach kina plenerowego odbędzie się w niedzielę 1 września 2024 roku o godzinie 19:30 na terenie zielonym przy ulicy Starzyńskiego na osiedlu Baranówka.

Wstęp wolny!


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Maroko na rysunkach i akwarelach Alicji Nikiel. Nowa wystawa w Muzeum Etnograficznym

7 lipca 2022 r. o godz. 17:00 w Muzeum Etnograficznym im. F. Kotuli w Rzeszowie odbędzie się wernisaż wystawy rysunków i akwareli Alicji Nikiel zatytułowanej „Maroko, szkice podróżne”. Ekspozycja dostępna będzie dla...

Aktualności

Ponad 30 bezpłatnych wydarzeń w Rzeszowie w ramach letniej Akademii Przyjaźni z Funduszami Europejskimi

Inauguracja nastąpi już w piątek 1 lipca 2022 roku o godzinie 17:00 w Parku Papieskim podczas pierwszej odsłony Wakacyjnej Akademii Smyka.

Aktualności

Lipcowy harmonogram Poniedziałkowych Dyskusji Fotograficznych w RSF

Rzeszowskie Stowarzyszenie Fotograficzne zaprasza w lipcu na kolejne spotkania z cyklu PDF (Poniedziałkowe Dyskusje Fotograficzne) – otwarte spotkania dyskusyjne poświęcone fotografii.

Aktualności

Zakończenie sezonu artystycznego w Filharmonii Podkarpackiej

W programie: Uwertura do opery „Euryanthe” Webera, koncert fortepianowy A-dur KV 414 Mozarta oraz suita „Sen nocy letniej” Mendelssohna.

Aktualności

Premierowy pokaz filmu "Elvis" na Babskim Wieczorze

Tradycyjnie przed seansem w holu kina od godz. 17:00 zaplanowano różne pokazy kosmetyczne i dietetyczne dla Pań.

Aktualności

Filmowy poranek dla dzieci. Spotkanie z policjantami, symulator dachowania, ciuchcia i inne atrakcje

W najbliższą niedzielę, 26 czerwca w kinie Helios przy al. Powstańców Warszawy odbędzie się kolejny filmowy poranek dla dzieci. Motywem przewodnim spotkania będą bezpieczne wakacje.

Reklama