Rzeszów - Czwartek, 31.07.2025
Reklama

Holenderska supergwiazda na festiwalu w Łańcucie

Dodano: /

fot. Materiały prasowe Filharmonii Podkarpackiej
fot. Materiały prasowe Filharmonii Podkarpackiej

Przed nami ostatnie trzy koncerty w ramach 63. Muzycznego Festiwalu w Łańcucie. W niedzielę, 2 czerwca w sali koncertowej Filharmonii Podkarpackiej wystąpi holenderska saksofonistka Candy Dulfer z zespołem. Koncert rozpocznie się o godz. 19:00.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom festiwalowej publiczności w Filharmonia Podkarpacka zaprosiła holenderską supergwiazdę - saksofonistkę Candy Dulfer. Artystka powraca na sceny festiwalowe i klubowe całego świata z projektem „We Funk Harder Tour 2024”, prezentując na żywo swój charakterystyczny funkowy styl. Candy Dulfer zapisała się w historii dzięki nominowaniu do nagrody Grammy, za debiutancki album „Saxuality”, którego łączna sprzedaż na całym świecie przekroczyła 2,5 miliona egzemplarzy. Występowała na scenach i nagrywała w studiach z ikonami świata muzyki, takimi jak Prince, Van Morrison, Maceo Parker, Aretha Franklin, Blondie czy Pink Floyd. Jej utwory były na szczycie list przebojów w Europie, Japonii i USA.

Holenderska supergwiazda saksofonistka CANDY DULFER powraca na sceny festiwalowe i klubowe całego świata ze swoją trasą WE FUNK HARDER TOUR 2024 prezentując na żywo swój charakterystyczny funkowy styl.

Candy Dulfer zapisała się w historii muzyki dzięki nominowanemu do nagrody Grammy debiutanckiemu albumowi Saxuality, którego łączna sprzedaż na całym świecie przekroczyła 2,5 miliona egzemplarzy. Występowała na scenach i nagrywała w studiach z największymi ikonami świata muzyki (takimi jak Prince, Van Morrison, Maceo Parker, Aretha Franklin, Blondie czy Pink Floyd). Jej kilka utworów było numerami 1 list przebojów w Europie, Japonii i USA.

Candy Jest laureatką Edison Jazz Lifetime Achievement Award, najbardziej prestiżowej nagrody muzycznej w Holandii. Jej najnowszy album „We Never Stop”, będący odą do muzycznej żywotności, zebrał entuzjastyczne recenzje zarówno od krytyków, jak i fanów, czego efektem było wspięcie się na sam szczyt amerykańskiej listy przebojów Billboard.
W 2023 roku Candy koncertowała po całych Stanach Zjednoczonych w ramach trasy Dave Koz Summer Horns Tour oraz w Europie wraz ze swoim zespołem.

Artystka nadal prowadzi swój własny program radiowy „Candy’s World” w najpopularniejszej holenderskiej stacji radiowej Sublime FM.
Dzięki swojej pełnej pasji obecności na scenie, inspirującemu i podnoszącemu na duchu przesłaniu muzycznemu oraz akompaniamentowi najwyższej klasy zespołu, jest gotowa na FUNK HARDER bardziej niż kiedykolwiek.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

21. Międzynarodowy Niekonwencjonalny Konkurs Fotograficzny „Foto Odlot”

Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie zaprasza do udziału w 21. Międzynarodowym Niekonwencjonalnym Konkursie Fotograficznym „Foto Odlot” organizowanym przez WDK w Rzeszowie pod patronatem Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej FIAP - nr 2025/439 i...

Aktualności

Dagny Mikoś zaśpiewa przeboje Edith Piaf. Po recitalu potańcówka pod chmurką

Wokalistka i aktorka Dagny Mikoś wraz zespołem zaśpiewa największe przeboje legendy francuskiej piosenki – Edith Piaf. Po recitalu odbędzie się potańcówka pod gołym niebem.

Aktualności

Taniec pod gołym niebem. Potańcówka Miejska na rzeszowskich Bulwarach

Seniorzy do tańca! Zbliża się kolejna Potańcówka Miejska pod gołym niebem. Uczestnicy po raz kolejny zyskają możliwość wspólnej zabawy przy dźwiękach znanych przebojów muzyki rozrywkowej i biesiadnej

Aktualności

Fotograficzna podróż po Polsce. Wystawa Mirosława Raka w Galerii Nierzeczywistej

„Fotografia ojczysta wiek XXI” to fotograficzna podróż Mirosława Raka po Polsce – zarówno w miejsca dobrze znane i tłumnie odwiedzane przez turystów, jak i te położone z dala od popularnych szlaków, a...

Aktualności

„Śmierć na gruszy” – widowiskowy spektakl Teatru Przedmieście w plenerze

W sobotę, 26 lipca o godz. 20.00, na placu przed siedzibą Teatru Przedmieście będzie można zobaczyć widowiskowy spektakl plenerowy zatytułowany "Śmierć na gruszy”.

Aktualności

Tomasz Jachimek gościem Letnich Ogrodów Literackich

Tomasz Jachimek, artysta kabaretowy, stand-uper i konferansjer będzie gościem najbliższego spotkania w ramach cyklu Letnie Ogrody Literackie, organizowanego przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Rzeszowie.

Aktualności

Wielka impreza taneczna w samym sercu Rzeszowa! Kilka rodzajów muzyki

W pierwszą sobotę sierpnia Skwer Kultury na rzeszowskim Rynku zamieni się w wielki parkiet taneczny. Odbędzie się tam Silent Disco z trzema kanałami do wyboru. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Reklama