Rzeszów - Wtorek, 23.12.2025
Reklama

Klub Pod Palmą rozpoczyna nowy sezon: Zeppelinians, K44 i dwie imprezy taneczne

Dodano: 13.09.2024 r. / Redakcja

Po wakacyjnej przerwie, najstarszy klub w Rzeszowie rusza z nowym sezonem imprezowo-koncertowym. W ten weekend w repertuarze, aż cztery wydarzenia.

Nowy sezon rozpocznie koncert tribute bandu Zeppelinians. Zespół zapowiada energetyczne show, które przywoła ducha lat 70.. W repertuarze grupy są m.in. takie klasyki Led Zeppelin jak: „Stairway to Heaven” i „Whole Lotta Love”.
Zeppelinians wystąpią 13 września o godz. 19:00.

Po koncercie pierwsza w nowym sezonie dyskoteka pod hasłem „Odpalamy klub Pod Palmą” „W dzień otwarcia zapraszamy Was na #piątkowy przegląd nieśmiertelnych klasyków i największych Polskich hitów. Tego wieczoru królować będą tylko polskie przeboje, te nowsze oraz nieco starsze. Imprezę rozkręca Dj Grocyou który wprowadzi Was w taneczne rytmy z najwyższej półki – czytamy na profilu FB klubu Pod Palmą.

Uczestnicy imprezy mogą liczyć na liczne promocje na barze.

Sobotni wieczór w klubie rozpocznie koncert legendarnego, katowickiego składu rapowego Kaliber 44. Zespół przyjedzie do Rzeszowa, aby świętować XXX-lecie powstania. Abradab i Joka zapraszają na podróż do lat 90-tych.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć najważniejsze utwory ze wszystkich czterech płyt Kalibra, w tym te autorstwa Magika, które nie były grane na żywo od ponad 20 lat. Podczas koncertu pojawią się również goście specjalni.

Urodzinowy koncert odbędzie się 14 września 2024 r. Start o godz. 20:00, otwarcie bram o godz. 18:00.

Tego samego wieczoru, o godz. 22:30 zaplanowano kultową imprezę z cyklu Single Party. Przed wejściem do klubu rozdawane będą specjalne opaski w jednym z trzech kolorów: zielona - jestem wolny/a, czerwona - jestem zajęta/y żółta - szukam wrażeń. 

Z głośników polecą największe hity: Latino, Club, Rnb, Disco-Polo oraz stare polskie przeboje. Imprezę rozkręci DJ Grocyou.

Wśród artystów i zespołów, którzy wystąpią jeszcze w tym roku na deskach klubu Pod Palmą są m.in.: Włodi, Tadeusz Drozda, Peja, Majka Jeżowska, Wiolka Walaszczyk, Artur Barcić, Kękę, Szymon Majewski, Vader, donGURALesko, Happysad, KULT czy Dezerter.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Końskie życie na fotografiach Elżbiety Kaliszewskiej. Nowa wystawa w Rzeszowskich Piwnicach

„Konie światłem malowane” to tytuł nowej wystawy, która od 1 sierpnia br. będzie prezentowana w Rzeszowskich Piwnicach. Autorką jest Elżbieta Kaliszewska, która fotografuje od dawna, a ta życiowa pasja wywodzi się z...

Aktualności

Wystawa fotografii w terminalu lotniska w Jasionce

Wystawa zatytułowana „Polacy w bitwie o Wielką Brytanię”, którą przygotowało Biuro Edukacji Narodowej Instytutu Pamięci Narodowej, przedstawia najistotniejsze informacje o polskim wkładzie w pierwsze strategiczne zwycięstwo alianckie w II wojnie światowej.

Aktualności

Plenerowe koncerty kameralne na rzeszowskich osiedlach

Już w ten weekend odbędą się trzy z czterech wydarzeń plenerowych organizowanych przez Rzeszowski Dom Kultury w ramach cyklów: „Dobry wieczór z kulturą” oraz „Spotkania muzyczno-artystyczne na Osiedlu Kotuli”.

Aktualności

RE: Rzeszów Festival już w ten weekend. Koncerty, projekcje multimedialne, atrakcje dla dzieci i foodtrucki

W programie 10 koncertów artystów i artystek reprezentujących różne style muzyczne. Wśród dodatkowych atrakcji znajdą się projekcje multimedialne, strefa dla dzieci i okazja do spróbowania smakołyków z najlepszych foodtrucków.

Aktualności

Filmowy poranek dla dzieci: Wizyta strażaków i bajki z serii Strażak Sam

Przed nami kolejny niedzielny poranek filmowy w rzeszowskim kinie Helios przygotowany z myślą o najmłodszych kinomanach.

Aktualności

Kino pod gołym niebem na rzeszowskich osiedlach

Startuje cykl Wakacyjne Kino Plenerowe organizowany przez Rzeszowski Dom Kultury w ramach projektu socjalnego „Z uśmiechem w przyszłość”, którego operatorem jest rzeszowski MOPS. Bezpłatne seanse filmowe odbędą się na czterech rzeszowskich osiedlach.

Aktualności

Mini trasa koncertowa Skubisz Lemańczyk Cooperation. Rzeszów jednym z przystanków

Skubisz Lemańczyk Cooperation rusza w mini trasę koncertową na południu Polski. 27 lipca zagrają w Parku im. W Szafera na Słocinie w Rzeszowie.

Reklama