Rzeszów - Środa, 25.06.2025
Reklama

Kolejny koncert z cyklu Estrada Studio Live. Na scenie: Gypsy and the Acid Queen

Dodano: /

Już w najbliższy piątek, odbędzie się kolejny koncert w ramach cyklu Estrada Studio Live. Tym razem wystąpi krakowski artysta Gypsy and the Acid Queen

5 lutego 2021 r. o godzinie 20.00 na scenie w Estrada Studio stanie Gypsy and the Acid Queen. To pseudonim artystyczny Kuby Jaworskiego songwritera z Krakowa, który na koncie ma już bardzo dobrze przyjętą (zwycięstwo FAMY 2016, tytuł nadziei roku portalu So!music, oraz ponad 150 zagranych koncertów w całej Polsce) płytę zatytułowaną “Gypsy and the Acid Queen”, oraz najnowsze wydawnictwo "Dni miłości/Noce cudów" (maj 2019). 

Koncert będzie bezpłatnie transmitowany na żywo na profilu FB i kanale YT Estrady Rzeszowskiej, tym samym będzie dostępny dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców Rzeszowa i nie tylko.

Koncerty Gypsiego to podróż przez gatunki - od songwriterskich ballad, elektronicznych czy wręcz tanecznych brzmień, po gitarowe riffy. 

Aktualnie Gypsy kończy pracę nad nowym albumem zatytułowanym ULTRAFIOLET, we współpracy z duetem producenckim AZYMUT (znanymi ze współpracy z Bass Astral x Igo), który promuje singiel MAŁA.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Ponad 30 bezpłatnych wydarzeń w Rzeszowie w ramach letniej Akademii Przyjaźni z Funduszami Europejskimi

Inauguracja nastąpi już w piątek 1 lipca 2022 roku o godzinie 17:00 w Parku Papieskim podczas pierwszej odsłony Wakacyjnej Akademii Smyka.

Aktualności

Lipcowy harmonogram Poniedziałkowych Dyskusji Fotograficznych w RSF

Rzeszowskie Stowarzyszenie Fotograficzne zaprasza w lipcu na kolejne spotkania z cyklu PDF (Poniedziałkowe Dyskusje Fotograficzne) – otwarte spotkania dyskusyjne poświęcone fotografii.

Aktualności

Zakończenie sezonu artystycznego w Filharmonii Podkarpackiej

W programie: Uwertura do opery „Euryanthe” Webera, koncert fortepianowy A-dur KV 414 Mozarta oraz suita „Sen nocy letniej” Mendelssohna.

Aktualności

Premierowy pokaz filmu "Elvis" na Babskim Wieczorze

Tradycyjnie przed seansem w holu kina od godz. 17:00 zaplanowano różne pokazy kosmetyczne i dietetyczne dla Pań.

Aktualności

Filmowy poranek dla dzieci. Spotkanie z policjantami, symulator dachowania, ciuchcia i inne atrakcje

W najbliższą niedzielę, 26 czerwca w kinie Helios przy al. Powstańców Warszawy odbędzie się kolejny filmowy poranek dla dzieci. Motywem przewodnim spotkania będą bezpieczne wakacje.

Aktualności

Kino pod chmurką. Bezpłatne pokazy filmów z Festiwalu On Art w Letnim Ogródku Kulturalnym

Projekcje odbędą się zuż w najbliższy piątek 17 czerwca o godzinie 20:00 na placu przy budynku Estrady Rzeszowskiej.

Reklama