Rzeszów - Piątek, 02.05.2025
Reklama

Kolejny wykonawca sceny hip-hop w line-upie Rzeszowskich Juwenaliów

Dodano: /

Do line’upu Rzeszowskich Juwenaliów dołącza Rów Babicze. Raperzy wystąpią 11 maja na scenie hip hop.

Największa studencka impreza na Podkarpaciu odbędzie się w dniach 10 – 11 maja 2024 r. na miasteczku akademickim Politechniki Rzeszowskiej. 29. edycję Rzeszowskich Juwenaliów rozpocznie barwny korowód studentów, który przemaszeruje z rzeszowskiego Rynku na miejsce imprezy.

W tym roku na uczestników czekają aż trzy sceny: Główna, Hip Hop oraz OneStage. Do ogłoszonych wcześniej wykonawców, dołączył właśnie rapowy duet Rów Babicze. Chłopaki wystąpią 11 maja na scenie Hip Hop.

Tak przedstawia się dotychczasowy line'up 29. Rzeszowskich Juwenaliów:

SCENA GŁÓWNA

  • Kayah
  • Lady Pank
  • Golec uOrkiestra
  • Kwiat Jabłoni
  • Daria Zawiałow
  • Strachy na Lachy
  • Enej

 

SCENA HIP HOP

  • PRO8L3M
  • Smolasty
  • Żabson
  • Paluch
  • Gibbs
  • O.S.T.R.
  • Kizo
  • ReTo
  • Rów Babicze

 

SCENA ONE STAGE

  • Tribbs
  • C-BooL

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Europejski Stadion Kultury. Znamy pierwszy duet tegorocznego Koncertu Głównego

Estrada Rzeszowska ogłosiła pierwszy kolektyw, który wystąpi na tegorocznym Koncercie Głównym podczas festiwalu Wschód Kultury - Europejski Stadion Kultury.

Aktualności

Utwory Mozarta zabrzmią podczas III koncertu jubileuszowego w Filharmonii Podkarpackiej

Orkiestrze towarzyszył będzie chór wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz soliści: Iwona Socha, Monika Korybalska, Paweł Skałuba i Tomasz Raff. Koncertem zadyryguje urodzony w Rzeszowie maestro Jerzy Swoboda.

Aktualności

"W Układzie Słonecznym". Cezik z NutkoSferą znów przyjedzie do Rzeszowa

Cezary Nowak, działający pod pseudonimem CeZik ponownie przyjedzie do Rzeszowa z projektem NutkoSfera, aby zabrać najmłodszych słuchaczy w kosmiczną podróż. Koncert odbędzie się w sali kongresowej Zen.com Expo w Jasionce.

Aktualności

Finisaż wystawy pisanek w Galerii WDK. Będzie możliwość ich zakupu

W sobotę 12 kwietnia o godz. 11. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbędzie się finisaż Wystawy Tradycyjnej Podkarpackiej Pisanki Wielkanocnej. Prezentowane na niej dzieła będzie można kupić bezpośrednio u twórców.

Aktualności

Transmisja koncertu Placido Domingo na parkingu Filharmonii Podkarpackiej

Placido Domingo to jedna z gwiazd tegorocznego Muzycznego Festiwalu w Łańcucie. W związku z ogromnym zainteresowaniem koncertem artysty, organizatorzy festiwalu postanowili zorganizować płatną transmisję z tego wydarzenia. Sprzedaż biletów już ruszyła.

Aktualności

Znamy pełny line-up Brend Hip-Hop Festiwal

Bambi zamyka line-up nowego muzycznego wydarzenia na Podkarpaciu jakim jest Brend Hip-Hop Festiwal.

Aktualności

Koncert jubileuszowy z okazji 25-lecia Zespołu Tańca Ludowego „Rzeszowianka”

Działający w Centrum Młodzieży w Rzeszowie Zespół Tańca Ludowego „Rzeszowianka” obchodzi w tym roku 25 lecie działalności artystycznej. Z tej okazji już 26 kwietnia odbędzie się wielki koncert jubileuszowy.

Aktualności

Teatr Maska otrzymał duże dofinansowanie na dostępność

Prawie pół miliona złotych dofinansowania otrzymał Teatr Maska w ramach programu „Projektowanie Uniwersalne Kultury – dostępność w instytucjach kultury”.

Reklama