Rzeszów - Poniedziałek, 16.06.2025
Reklama

Koziołek Matołek zawita do Rzeszowa

Dodano: /

Do końca maja 2019 rokku w RIK'u będzie można obejrzeć wystawę pokonkursową pt. "Wszystkie Dzieci Świata", która jest efektem XII Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego. Celem konkursu jest upowszechnianie i popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki. Organizatorem jest Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie i na wernisażu pojawi się bohater opowieści autorstwa Kornela Makuszyńskiego - Koziołek Matołek Mądra Głowa we własnej osobie!

Wystawa pokonkursowa, której wernisaż odbędzie się w czwartek 9 maja o godzinie 18:00 w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury składa się ze 100 zdjęć, spośród których wyeksponowanych zostanie ok. 40.

Wystawa dostępna będzie w dniach 9 - 31 maja 2019 w godzinach pracy Estrady Rzeszowskiej.

Goście wystawy będą mieli możliwość osobistego spotkania z Koziołkiem Matołkiem i zrobienia sobie z nim zdjęcia.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Zamiast Bajki jest Delta. W weekend otwiera się nowy klub muzyczny w Rzeszowie

Przy ul. Piłsudskiego, w miejscu gdzie do niedawna mieścił się Bajka Music Club, już wkrótce swoją działalność rozpocznie nowy klub muzyczny.

Aktualności

Czerwcowy DKF Klaps z „Prostą historią” Lyncha i przedpremierą „Follemente”

Dyskusyjny Klub Filmowy „Klaps” działający w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie zaprasza w czerwcu na kolejne projekcje filmowe połączone z prelekcjami i pofilmowymi dyskusjami.

Aktualności

Jubileuszowy koncert Orkiestry Księżniczek już 7 czerwca w Filharmonii Podkarpackiej

Największe Przeboje Orkiestry Księżniczek, koncert jubileuszowy z okazji 5-lecia najpiękniejszej orkiestry Świata już 7 czerwca w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie!

Aktualności

“Tutti Devoti, Tutti Diversi” - nowa wystawa w Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa

29 maja 2025 r. w Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Dariusza Szubińskiego zatytułowanej “Tutti Devoti, Tutti Diversi”. Ekzpicyaj będzie dostępna dla zwiedzających do 29 czerwca w godzinach otwarcia...

Aktualności

The Dumplings wypada z line-upu KultURaliów, dołączają Brathanki

Nowe wiadomości od organizatorów XIII Rzeszowskich KultURaliów Studenckich. Do line-upu imprezy dołącza zespół Brathanki. Niestety z rozpiski wypadaThe Dumplings.

Aktualności

Kino Letnie. Rusza wakacyjny cykl pokazów plenerowych w Zorzy

Projekcja filmu „Terapia dla par” hiszpańskiego reżysera Gerardo Herrero zainauguruje tegoroczne wieczory filmowe w ogródku letnim kina Zorza. W ramach cyklu „Kino Letnie”, od maja do września wyświetlonych zostanie 18 filmów.

Reklama