Rzeszów - Środa, 24.06.2026
Reklama

"Le Mans '66" w Kinie Konesera

Dodano: 16.12.2019 r. / ViC

W najbliższą środę, w ramach Kina Konesera, Helios przy al. Powstańców Warszawy wyświetli film „Le Mans ‘66”. Jest to prawdziwa historia wizjonerskiego amerykańskiego projektanta samochodów Carrolla Shelby’ego i nieustraszonego brytyjskiego kierowcy Kena Milesa, w których wcielili się nagrodzeni Oscarami Matt Damon i Christian Bale.

Przed seansem odbędzie się prelekcja. Początek o godz. 18:30.

Opis filmu:

"Le Mans ‘66” to prawdziwa historia wizjonerskiego amerykańskiego projektanta samochodów Carrolla Shelby’ego i nieustraszonego brytyjskiego kierowcy Kena Milesa, w których wcielili się nagrodzeni Oscarami Matt Damon i Christian Bale. Shelby (Damon) i Miles (Bale) wspólnie stawili czoło obojętności wielkich korporacji, prawom fizyki i własnym ograniczeniom, by zbudować rewolucyjny samochód wyścigowy dla Ford Motor Company i rzucić wyzwanie słynnym samochodom Enzo Ferrari w prestiżowym dwudziestoczterogodzinnym wyścigu Le Mans we Francji w 1966. Reżyseria: James Mangold (“Spacer po linie”, “Logan: Wolverine”).

 

 

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Ostatnie dni Świątecznego Miasteczka w Rzeszowie

Jeszcze tylko przez kilka dni można skorzystać z atrakcji, jakie oferuje Świąteczne Miasteczko na rzeszowskim Rynku. Dostępne jest od poniedziałku do soboty w godz. 13.00 - 21.00 oraz w niedziele w godz....

Aktualności

Świąteczne kolędowanie przy fortepianie na rzeszowskim Rynku

Kolędy i pastorałki wykonają uczniowie trzech szkół muzycznych.

Aktualności

Czesław Mozil wraca na szlak koncertowy. W marcu 2023 r. wystąpi w Rzeszowie

Po kilkumiesięcznej przerwie Czesław Mozil wraca do koncertowania ze swoim solowym repertuarem. Rzeszów jest jednym z przystanków na trasie.

Aktualności

Filmowy sylwester w kinach Helios. Dwa zestawy do wyboru

Jak co roku, kina Helios zapraszają swoich widzów do spędzenia sylwestrowej nocy w towarzystwie gwiazd błyszczących na… wielkim ekranie.

Aktualności

"Światło, kompozycja, postprodukcja" - warsztaty fotograficzne z Piotrem Jaxa

Fotograficzny Masterclass z Piotrem Jaxa odbędzie się w najbliższą sobotę, 17 grudnia w Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa.

Aktualności

Letnie Brzmienia powrócą do Rzeszowa w nowej formule

Przyszłoroczna trasa zawita do dziewięciu największych polskich miast. W Rzeszowie festiwal odbędzie się w dniach 7-8 lipca.

Aktualności

"Metoda na wnuczka" - przezabawna komedia w Filharmonii Podkarpackiej

Spektakl będzie grany dwukrotnie już w najbliższą sobotę, 17 grudnia 2022 r.

Reklama