Rzeszów - Wtorek, 03.02.2026
Reklama

ŁukasiewiczIMPRO - wieczór pełen zaskoczeń i dobrej zabawy w Teatrze Maska

Dodano: 24.10.2022 r. / Redakcja

Teatr Maska zaprasza na improwizowaną jazdę bez trzymanki, czyli wieczór ŁukasiewiczIMPRO. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy piątek, 28 października o godz. 18:00.

Podczas wydarzenia, aktorzy Teatru Maska zmierzą się z prawdziwym wyzwaniem – będą improwizować na zadane na gorąco tematy (sic!), ale będą musieli je połączyć... z prawdziwymi faktami i postaciami z biografii wybitnego wynalazcy i filantropa Ignacego Łukasiewicza.

„Czeka Państwa kilkadziesiąt minut fantastycznej zabawy i... niemała dawka wiedzy podanej w absolutnie niebanalny sposób” – zapewnia Teatr Maska.

Improwizowany wieczór poprowadzi mistrz gatunku Przemysław Buksiński.

BILETY w cenie 5 zł do nabycia na www.teatrmaska.pl i w kasie teatru.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Rzeszowski Dom Kultury kolęduje dla niepełnosprawnej Darii z Rzeszowa

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza wszystkich mieszkańców Rzeszowa na kolejną edycję cyklu charytatywnych koncertów pod nazwą „Styczeń z Kolędą”.

Aktualności

Alternatywne plakaty Przemysława Szydłowskiego w Galerii WDK

Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie zaprasza na wystawę plakatów Przemysława Szydłowskiego.

Aktualności

Karnawałowy cykl Potańcówek Miejskich dla Seniorów

Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc zaprasza na bezpłatne zabawy taneczne dla seniorów.

Aktualności

Chór Pueri Cantores Resovienses zaśpiewa kolędy w Rzeszowskiej Katedrze

W organizacji Koncertu bierze udział Katedra Rzeszowska.

Aktualności

Styczniowy repertuar DKF Klaps

Dyskusyjny Klub Filmowy „Klaps” działający w WDK zaprasza miłośników dobrego filmu do udziału w styczniowych projekcjach filmowych.

Reklama