Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

Maraton Walentynkowy w kinach Helios

Dodano: 07.02.2019 r. / ViC

To będzie wyjątkowa noc filmowa. W piątek, 15 lutego w obu Heliosach w Rzeszowie odbędzie się „Maraton Walentynkowy”. Widzowie będą mieli do wyboru aż dwa zestawy filmów - Maraton Romantycznie Straszny (z czterema przerażającymi horrorami) oraz Maraton Strasznie Romantyczny (ze wszystkimi częściami „Planety Singli”).

Specjalnie z myślą o wszystkich, którzy nie przepadają za komediami romantycznymi, Helios przygotował noc pełną grozy… W zestawie znalazły się premiery: PRODIGY. OPĘTANY oraz ZAKON ŚWIĘTEJ AGATY. Następnie (przedpremierowo!) zaprezentowana zostanie historia tajemniczego bractwa w filmie PRÓBA. Krwawe zakończenie zagwarantują NOCNE ISTOTY. Maraton Romantycznie Straszny to doskonała okazja do przytulania się nie tylko ze strachu!

Podczas strasznie romantycznej nocy Helios gwarantuje nie tylko strasznie dużo powodów do przytulania się, ale i śmiechu. Podczas jednego wieczoru wyświetlone zostaną wszystkie trzy części, bijącej rekordy frekwencyjne, komedii PLANETA SINGLI. Widzowie przekonają się jak randkowa aplikacja połączyła losy niepoprawnej romantyczki i charyzmatycznego showmana.

Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie NMF.

Szczegóły dostępne są pod adresem: www.helios.pl/nmf_walentynki19.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Rekordowa zbiórka charytatywna RDK dla 5-letniej Darii z Rzeszowa

Wielki sukces tegorocznej edycji cyklu "Styczeń z Kolędą".

Aktualności

Szerszy dostęp do książek elektronicznych w WiMBP w Rzeszowie

Więcej bezpłatnych kodów na e-booki i audiobooki z serwisu Legimi dla czytelników Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej

Aktualności

5000 zł dla zwycięzcy festiwalu "Piosenka w Meloniku" Ruszyły zgłoszenia

Tegoroczny skład Jury oraz gwiazda Koncertu Galowego ogłoszone zostaną przez Rzeszowski Dom Kultury w połowie lutego.

Reklama