Rzeszów - Środa, 27.08.2025
Reklama

Mata ogłosił trasę koncertową. Rzeszów jednym z przystanków

Dodano: /

Po sukcesie zeszłorocznego koncertu na Lotnisku Bemowo, Mata rusza w letnią trasę po Polsce. Jej znakiem rozpoznawczym będą nieoczywiste lokalizacje i wyjątkowa oprawa audiowizualna. Raper odwiedzi 10 miast. W Rzeszowie wystąpi 10 września 2022 r.

MATA TOUR to 10 niepowtarzalnych koncertów, które odbędą się w 10 różnych miejscowościach. Trasa rozpocznie się 14 lipca w rodzinnym mieście rapera, Wrocławiu, a zakończy w Poznaniu, na początku października. Do Rzeszowa zawita 10 września. Miejsce koncertu trzymane jest w tajemnicy.

Znakiem rozpoznawczym trasy będzie wyjątkowa oprawa audiowizualna i nietypowe lokacje, w których wystąpi raper. - Produkcja planowanych wydarzeń będzie wyjątkowa. Wprowadzamy szereg niestandardowych rozwiązań, które na pewno zaskoczą fanów. Nie chcę zdradzać szczegółów, ale na pewno to będzie wielkie show - komentuje Magdalena Dubrawska, CEO & Booking Manager, SOLD OUT Agencja – organizatora trasy.

Sprzedaż biletów już ruszyła. Wejściówki można kupić online poprzez aplikację Going. lub w salonach sieci Empik w całej Polsce.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Maroko na rysunkach i akwarelach Alicji Nikiel. Nowa wystawa w Muzeum Etnograficznym

7 lipca 2022 r. o godz. 17:00 w Muzeum Etnograficznym im. F. Kotuli w Rzeszowie odbędzie się wernisaż wystawy rysunków i akwareli Alicji Nikiel zatytułowanej „Maroko, szkice podróżne”. Ekspozycja dostępna będzie dla...

Aktualności

Ponad 30 bezpłatnych wydarzeń w Rzeszowie w ramach letniej Akademii Przyjaźni z Funduszami Europejskimi

Inauguracja nastąpi już w piątek 1 lipca 2022 roku o godzinie 17:00 w Parku Papieskim podczas pierwszej odsłony Wakacyjnej Akademii Smyka.

Aktualności

Lipcowy harmonogram Poniedziałkowych Dyskusji Fotograficznych w RSF

Rzeszowskie Stowarzyszenie Fotograficzne zaprasza w lipcu na kolejne spotkania z cyklu PDF (Poniedziałkowe Dyskusje Fotograficzne) – otwarte spotkania dyskusyjne poświęcone fotografii.

Aktualności

Zakończenie sezonu artystycznego w Filharmonii Podkarpackiej

W programie: Uwertura do opery „Euryanthe” Webera, koncert fortepianowy A-dur KV 414 Mozarta oraz suita „Sen nocy letniej” Mendelssohna.

Aktualności

Premierowy pokaz filmu "Elvis" na Babskim Wieczorze

Tradycyjnie przed seansem w holu kina od godz. 17:00 zaplanowano różne pokazy kosmetyczne i dietetyczne dla Pań.

Aktualności

Filmowy poranek dla dzieci. Spotkanie z policjantami, symulator dachowania, ciuchcia i inne atrakcje

W najbliższą niedzielę, 26 czerwca w kinie Helios przy al. Powstańców Warszawy odbędzie się kolejny filmowy poranek dla dzieci. Motywem przewodnim spotkania będą bezpieczne wakacje.

Reklama