Rzeszów - Piątek, 26.12.2025
Reklama

Nowy klip rzeszowskiego zespołu Clockwork Mind. Jeszcze w tym miesiącu mini album

Dodano: 08.03.2019 r. / ViC

Po dłuższej przerwie rzeszowski zespół Clockwork Mind powraca z nowym, świeżym materiałem. Światło dzienne ujrzał właśnie singiel „Słoiki”, będący pierwszym utworem promującym nowy mini album grupy pt. „Cztery”.

Od ostatniego wydawnictwa zespołu minęło blisko 5 lat. Przez ten czas rzeszowska ekipa nie próżnowała, stale koncertując i pracując nad nowym materiałem. W tym okresie doszło również do zmiany składu zespołu na stanowiskach basisty i wokalisty. Konfrontacja czterech różnych charakterów i osobowości zaowocowała nowymi kompozycjami i wizytą w studiu nagraniowym. Nowy mini album swoją premierę będzie miał 20. marca.  

Clockwork Mind działa od 2003 r., mając na swoim koncie ponad 100 zagranych koncertów. Muzyka rzeszowskiego bandu jest prosta, ale nie pozbawiona melodii. Dla zwolenników szufladek ukuto termin: free melodic rock. Można znaleźć tu elementy zarówno klasycznego, niskobudżetowego punk rocka i rock'n'rolla, a także wstawki w klimatach rożnych gatunków od ska po metal włącznie. Zespół na swoim koncie ma obecnie 3 wydawnictwa. Najnowszy mini album „Cztery” ukaże się już 20. marca.

Najnowszy singiel – Słoiki: https://youtu.be/2rn0QWS-csc

 

FB: https://pl-pl.facebook.com/clockworkmind

INSTA: https://www.instagram.com/clockworkmind_pl/

YT: www.youtube.com/clockworkmindtv

 

Dyskografia:

  • EP – Nasz Świat (2005)
  • EP – Bez Szczegółów (2011)
  • LP – Już Czas (2014)
  • EP – Cztery (2019)

 

CM to:

  • Filip – wokal
  • Radek – gitara
  • Fish – bas
  • Harcerz – perkusja
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Agata Tuszyńska spotka się z czytelnikami w Ogrodach Bernardyńskich

Agata Tuszyńska, pisarka, poetka i reportażystka, będzie gościem najbliższego spotkania z cyklu Letnie Ogrody Literackie, organizowanego przez WiMBP w Rzeszowie.

Aktualności

Letnie Brzmienia w nowej lokalizacji

Pierwotnie koncerty miały odbyć się na rzeszowskich Bulwarach. Organizator zmienił jednak miejsce imprezy. Artyści wystąpią w fosie Zamku Lubomirskich.

Aktualności

Odsłonięcie muralu i koncert z okazji 80. urodzin Tomasza Stańki. Wystąpią Józef Skrzek i Erik Truffaz

Przed nami kolejne wydarzenia w Rzeszowie celebrujące przypadającą w lipcu 80. rocznicę urodzin jednego z najwybitniejszych muzyków w historii polskiego jazzu - Tomasza Stańki.

Aktualności

400 słuchawek i trzy rodzaje muzyki. Silent Disco w centrum Rzeszowa

W piątek, 15 lipca na Skwerze Kultury odbędzie się wyjątkowa impreza taneczna.

Aktualności

Kameralny koncert Asi Nawojskiej w parku na Słocinie. Wstęp bezpłatny!

Artystka zagra w nietypowym miejscu - na półwyspie w Parku im. Władysława Szafera.

Aktualności

Bezpłatny seans filmu "La La Land" na zakończenie Piątkowej Strefy Relaksu na osiedlu Budziwój

W najbliższy piątek, 15 lipca odbędzie się finał cyklu Piątkowa Strefa Relaksu, organizowanego przez Rzeszowski Dom Kultury w filii Country na osiedlu Budziwój przy ul. Herbowej 3.

Reklama