Rzeszów - Środa, 13.08.2025
Reklama

Nowy klip rzeszowskiego zespołu Clockwork Mind. Jeszcze w tym miesiącu mini album

Dodano: /

Po dłuższej przerwie rzeszowski zespół Clockwork Mind powraca z nowym, świeżym materiałem. Światło dzienne ujrzał właśnie singiel „Słoiki”, będący pierwszym utworem promującym nowy mini album grupy pt. „Cztery”.

Od ostatniego wydawnictwa zespołu minęło blisko 5 lat. Przez ten czas rzeszowska ekipa nie próżnowała, stale koncertując i pracując nad nowym materiałem. W tym okresie doszło również do zmiany składu zespołu na stanowiskach basisty i wokalisty. Konfrontacja czterech różnych charakterów i osobowości zaowocowała nowymi kompozycjami i wizytą w studiu nagraniowym. Nowy mini album swoją premierę będzie miał 20. marca.  

Clockwork Mind działa od 2003 r., mając na swoim koncie ponad 100 zagranych koncertów. Muzyka rzeszowskiego bandu jest prosta, ale nie pozbawiona melodii. Dla zwolenników szufladek ukuto termin: free melodic rock. Można znaleźć tu elementy zarówno klasycznego, niskobudżetowego punk rocka i rock'n'rolla, a także wstawki w klimatach rożnych gatunków od ska po metal włącznie. Zespół na swoim koncie ma obecnie 3 wydawnictwa. Najnowszy mini album „Cztery” ukaże się już 20. marca.

Najnowszy singiel – Słoiki: https://youtu.be/2rn0QWS-csc

 

FB: https://pl-pl.facebook.com/clockworkmind

INSTA: https://www.instagram.com/clockworkmind_pl/

YT: www.youtube.com/clockworkmindtv

 

Dyskografia:

  • EP – Nasz Świat (2005)
  • EP – Bez Szczegółów (2011)
  • LP – Już Czas (2014)
  • EP – Cztery (2019)

 

CM to:

  • Filip – wokal
  • Radek – gitara
  • Fish – bas
  • Harcerz – perkusja
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Taniec pod gołym niebem. Potańcówka Miejska na rzeszowskich Bulwarach

Seniorzy do tańca! Zbliża się kolejna Potańcówka Miejska pod gołym niebem. Uczestnicy po raz kolejny zyskają możliwość wspólnej zabawy przy dźwiękach znanych przebojów muzyki rozrywkowej i biesiadnej

Aktualności

Fotograficzna podróż po Polsce. Wystawa Mirosława Raka w Galerii Nierzeczywistej

„Fotografia ojczysta wiek XXI” to fotograficzna podróż Mirosława Raka po Polsce – zarówno w miejsca dobrze znane i tłumnie odwiedzane przez turystów, jak i te położone z dala od popularnych szlaków, a...

Aktualności

„Śmierć na gruszy” – widowiskowy spektakl Teatru Przedmieście w plenerze

W sobotę, 26 lipca o godz. 20.00, na placu przed siedzibą Teatru Przedmieście będzie można zobaczyć widowiskowy spektakl plenerowy zatytułowany "Śmierć na gruszy”.

Aktualności

Tomasz Jachimek gościem Letnich Ogrodów Literackich

Tomasz Jachimek, artysta kabaretowy, stand-uper i konferansjer będzie gościem najbliższego spotkania w ramach cyklu Letnie Ogrody Literackie, organizowanego przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Rzeszowie.

Aktualności

Wielka impreza taneczna w samym sercu Rzeszowa! Kilka rodzajów muzyki

W pierwszą sobotę sierpnia Skwer Kultury na rzeszowskim Rynku zamieni się w wielki parkiet taneczny. Odbędzie się tam Silent Disco z trzema kanałami do wyboru. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Aktualności

Piknik Amerykański na rzeszowskich bulwarach. Kowboje, Chuck Norris i Alabama Band

Już po raz trzeci w stolicy Podkarpacia odbędzie się Piknik Amerykański. Podczas imprezy na przybyłych czekać będzie sporo atrakcji inspirowanych kulturą Stanów Zjednoczonych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Aktualności

Rockowa Noc 2025. Przegląd zespołów i cztery wyjątkowe koncerty na Lisiej Górze za free

Już po raz 20. w stolicy Podkarpacia odbędzie się Rockowa Noc. W programie: przegląd młodych zespołów oraz cztery koncerty. Co ważne, w tym roku impreza jest bezpłatna!

Reklama