Rzeszów - Czwartek, 25.12.2025
Reklama

Nowy klub muzyczny na mapie Rzeszowa. Otwarcie 18 października

Dodano: 17.10.2025 r. / Redakcja

Zdjęcie ilustracyjne / fot. SI
Zdjęcie ilustracyjne / fot. SI

Już w sobotę w stolicy Podkarpacia otworzy się nowy klub muzyczny. „Rubin Club wkracza na scenę i zmieni oblicze nocnego życia w Rzeszowie” – czytamy w wydarzeniu na profilu klubu w mediach społecznościowych.

Klub mieści się we wnętrzach centrum handlowego Europa II przy ul. Piłsudskiego. Zastąpił funkcjonujących tu do niedawna Delta Music Club, a wcześniej Bajka Disco Club. Jak dowiadujemy się z mediów społecznościowych, nowy lokal posiada „luksusowy wystrój w odcieniach czerwieni i złota”.

Pierwsza impreza w Rubin Club odbędzie się już w najbliższą sobotę, 18 października. Gwiazdą wieczoru będzie Ola Ciupa, modelka, prezenterka telewizyjna i Dj'ka (pseud. DJ Slavic), która energicznym setem rozpali parkiet do czerwoności.

Jak zapewniają organizatorzy, tej nocy goście klubu mogą liczyć na darmowe welcome shoty, wyjątkowe niespodzianki i atmosferę, jakiej w Rzeszowie jeszcze nie było.

Impreza rozpocznie się o godz. 21:00. Cena bilety wynosi 30 zł. Wstęp od 21 lat. Przy wejściu do klubu obowiązuje selekcja.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

The Dumplings wypada z line-upu KultURaliów, dołączają Brathanki

Nowe wiadomości od organizatorów XIII Rzeszowskich KultURaliów Studenckich. Do line-upu imprezy dołącza zespół Brathanki. Niestety z rozpiski wypadaThe Dumplings.

Aktualności

Kino Letnie. Rusza wakacyjny cykl pokazów plenerowych w Zorzy

Projekcja filmu „Terapia dla par” hiszpańskiego reżysera Gerardo Herrero zainauguruje tegoroczne wieczory filmowe w ogródku letnim kina Zorza. W ramach cyklu „Kino Letnie”, od maja do września wyświetlonych zostanie 18 filmów.

Aktualności

10. Reggae nad Wisłokiem. Koncerty, ekoatrakcje dla dzieci i całonocne afterparty [PROGRAM]

Wielkimi krokami zbliża się jubileuszowa, 10. edycja Festiwalu „Reggae nad Wisłokiem - Gramy dla klimatu”. Na uczestników czekają koncerty artystów reggae z całego świata, ekoatrakcje dla dzieci i dorosłych oraz całonocne afterparty.

Aktualności

GovTech4Europe: Koncert zespołu Rysy i mapping na fasadzie rzeszowskiego zamku

Koncert warszawskiego duetu Rysy w pubie Fosa oraz mapping na fasadzie Zamku Lubomirskich w wykonaniu Jakuba Hadera to otwarte wydarzenia skierowane do mieszkańców Rzeszowa, które odbędą się w ramach szczytu GovTech4Europe.

Aktualności

Kolejne spotkanie z Jakubem Pawłowskim w WiMBP

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na spotkanie z Jakubem Pawłowskim – historykiem, regionalistą i przewodnikiem, które odbędzie się 22 maja 2025 r. o godz. 17.00 w budynku WiMBP w...

Aktualności

KultURalia 2025: Opał i Dwa Sławy w line-upie

Poznaliśmy kolejnych wykonawców, którzy wystąpią na tegorocznej wielkiej, studenckiej imprezie organizowanej przez Samorząd Studentów UR, we współpracy z Samorządem Studenckim WSIiZ. DO line-upu dołączyli: Opał i Dwa Sławy.

Aktualności

Rozpoczął się 54. Muzyczny Festiwal w Łańcucie [PROGRAM]

IX Symfonia Beethovena zwieńczona słynną „Odą do radości” zainaugurowała 54. Muzyczny Festiwal w Łańcucie - jedno z najpiękniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce.

Reklama