Rzeszów - Wtorek, 23.12.2025
Reklama

Orkiestra Księżniczek - część 2. już 4 października w Filharmonii Podkarpackiej

Dodano: 09.09.2025 r. / Redakcja

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

Jedyny taki projekt na świecie! Druga część niesamowitego muzycznego show, które pokochały setki tysięcy widzów w całej Polsce. Bestseller, który łamie konwenanse, bije rekordy popularności i zachwyca widzów w każdym wieku

ORKIESTRA KSIĘŻNICZEK – CZĘŚĆ 2. to muzyczne show łączące muzykę klasyczną z rozrywkową, gwiazdorska obsada, soliści, śpiewacy, tancerze, zjawiskowe głosy, spektakularne show świetlne. To także doskonała zabawa, znakomity kontakt z Publicznością, różnorodny repertuar i mnóstwo humoru. Show Orkiestry Księżniczek to wspaniała uczta dla zmysłów, zapierające dech w piersiach olśniewające kostiumy, stworzone przez najlepszych projektantów, aby wzbogacić to niesamowite wydarzenie. Spektakl pełen kolorów!

Na scenie pojawią się artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych. Artyści wzruszają i bawią Publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco!

To połączenie klasycznej formy i kunsztu z młodością, wdziękiem, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to widowisko. Zabrzmią największe, ponadczasowe przeboje muzyki klasycznej w zupełnie nowym, zaskakującym wydaniu! Nie przegap show Orkiestry Księżniczek i spędź z nami ponad dwie godziny doskonałej zabawy.

Widowiska odbędą się 4 października 2025 o godz. 17:00 oraz o godz. 20:00 w sali koncertowej Filharmonii Podkarpackiej.

BILETY - www.orkiestraksiezniczek.pl/bilety/sh2/rze/04-10-2025/20/2/

* Kolejność uczestnictwa w poszczególnych częściach naszych koncertów (części 1,2,3) jest dowolna. Poszczególne części nie łączą się ze sobą. PRZYKŁAD: Nie będąc na części 1. koncertu Orkiestry Księżniczek, można z powodzeniem uczestniczyć w części 2. lub 3.

** Koncerty dedykowane są widzom od 2 do 200 lat.








Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Uznany dyrygent, dwa chóry i czeska sopranistka - wieczór symfoniczny w Filharmonii Podkarpackiej

Jiří Petrdlík, jeden najlepszych dyrygentów europejskich swojego pokolenia, poprowadzi orkiestrę symfoniczną Filharmonii Podkarpackiej podczas piątkowego koncertu symfonicznego. Koncert wzbogaci udział dwóch chórów. Solistką wieczoru będzie czeska sopranistka Miroslava Časarová.

Aktualności

Rzeszowskie Juwenalia 2024. Gibbs dołącza do artystów sceny hip hop

Organizatorzy Rzeszowskich Juwenaliów ogłosili kolejnego wykonawcę, który dołączył do line’upu imprezy. Gibbs wystąpi 11 maja na scenie hip hop.

Aktualności

Cyrk Safari z nowym programem "Bravissimo" w Rzeszowie

W weekend, 16 i 17 marca do Rzeszowa przyjedzie Cyrk Safari. Jeden z najstarszych cyrków w Polsce zaprezentuje nowy program zatytułowany „Bravissimo”, bez zwierząt, ale z udziałem międzynarodowych artystów.

Aktualności

Wtorek z klasyką. Dwa filmy Krzysztofa Kieślowskiego w Kinie za Rogiem Cafe

Dwa obrazy Krzysztofa Kieślowskiego zobaczymy podczas najbliższego spotkania w ramach cyklu „Wtorek z klasyką” organizowanego przez rzeszowskie Kino za Rogiem Cafe.

Aktualności

"Kultura jest kobietą" - spotkanie artystek z Podkarpacia z okazji Dnia Kobiet

8 marca 2024r. o godzinie 15:00 w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie organizowane jest kolejne spotkanie kobiet związanych z kulturą na Podkarpaciu w ramach projektu "Kultura jest kobietą".

Aktualności

"Ciekawostki o rzeszowskich zabytkach". Promocja książki i spotkanie z autorkami

14 marca w budynku WiMBP w Rzeszowie przy ul. Sokoła 13, odbędzie się spotkanie poświęcone promocji książki „Ciekawostki o rzeszowskich zabytkach”. Gośćmi wydarzenia będą autorki publikacji: Edyta Dawidziak oraz Karolina Chomiczewska.

Aktualności

Rzeszowski Dzień Kobiet: zabytkowy Jelcz z atrakcjami, koncert Bartka Grzanka oraz Modowy Bazar

Estrada Rzeszowska przygotowała atrakcje dla Pań z okazji Dnia Kobiet. 8 marca po ulicach Rzeszowa będzie kursował zabytkowy Jelcz z niespodziankami, a wieczorem odbędzie się koncert Bartka Grzanka z zespołem w Rzeszowskich...

Reklama