Rzeszów - Wtorek, 16.09.2025
Reklama

Otwarcie nowej filii Rzeszowskiego Domu Kultury „Karolinka”

Dodano: 12.09.2025 r. / Redakcja

fot. RDK
fot. RDK

15 września 2025 r. swoją działalność rozpocznie nowa filia Rzeszowskiego Domu Kultury. W dniu otwarcia będzie można poznać instruktorów, zapytać o prowadzone przez nich zajęcia oraz dokonać zapisów.

RDK „Karolinka” to już 21. filia Rzeszowskiego Domu Kultury na terenie miasta. Placówka mieści się w Galerii Karolina Park na osiedlu Franciszka Kotuli. Z różnorodnych zajęć skorzystają zarówno najmłodsi, jak i trochę starsi oraz dorośli mieszkańcy.

Oficjalne otwarcie nowej filii RDK odbędzie się w poniedziałek 15 września 2025 roku o godzinie 17:00 w Galerii Karolina Park przy ul. Błogosławionej Karoliny 14. Podczas wydarzenia będzie można poznać instruktorów, zapytać o szczegóły prowadzonych przez nich zajęć, a także zapisać się na nie (Uwaga! liczba miejsc jest ograniczona i zależy od liczby miejsc w salach zajęciowych). Pierwszeństwo zapisu mają mieszkańcy Rzeszowa posiadający Rzeszowską Kartę Mieszkańca.

W ofercie RDK Karolinka znajdują się:

• Pracownia Form Plastycznych – plastyka i rękodzieło artystyczne;
• Studio Tańca – akrobatyka, latino solo oraz taniec nowoczesny i terapeutyczny;
• Akademia Smyka – rytmika;
• Pracownia Muzyczna – zajęcia wokalne, nauka gry na: pianinie, keyboardzie, gitarze klasycznej, elektrycznej i basowej oraz ukulele;
• Studio Aktorskie
• Pracownia Językowa – nauka języka japońskiego;
• Dodatkowo – kangaro dance i judo.

Szczegółowe informacje na temat zajęć w RDK Karolinka można uzyskać pod numerem telefonu 513 357 800 lub wysyłając maila na adres karolinka@rdk.rzeszow.pl

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

400 słuchawek i trzy rodzaje muzyki. Silent Disco w centrum Rzeszowa

W piątek, 15 lipca na Skwerze Kultury odbędzie się wyjątkowa impreza taneczna.

Aktualności

Kameralny koncert Asi Nawojskiej w parku na Słocinie. Wstęp bezpłatny!

Artystka zagra w nietypowym miejscu - na półwyspie w Parku im. Władysława Szafera.

Aktualności

Bezpłatny seans filmu "La La Land" na zakończenie Piątkowej Strefy Relaksu na osiedlu Budziwój

W najbliższy piątek, 15 lipca odbędzie się finał cyklu Piątkowa Strefa Relaksu, organizowanego przez Rzeszowski Dom Kultury w filii Country na osiedlu Budziwój przy ul. Herbowej 3.

Aktualności

"Niekończąca się historia" w Rzeszowskich Piwnicach

W najbliższą niedzielę, 17 lipca o godz. 18:00 w Rzeszowskich Piwnicach wystawiony zostanie spektakl familijny Teatru Rawa zatytułowany "Niekończąca się historia.

Aktualności

Re: Rzeszów Festiwal. Oto niedzielny line-up sceny tanecznej

Niemoc, Rysy, Coals i AGIM dołączyli do wykonawców, którzy wystąpią na scenie TANECZNEJ podczas pierwszej edycji nowego, letniego festiwalu w Rzeszowie.

Aktualności

Podkarpacki Festiwal Organowy. 12 koncertów w 6 miejscowościach

W dniach 16.07 – 21.08.2022 r. odbędzie się Podkarpacki Festiwal Organowy. DO udziału w tegorocznej edycji festiwalu zaproszono trzynastu artystów.

Reklama