Rzeszów - Czwartek, 04.09.2025
Reklama

Plenerowy koncert Izzy and the Black Trees i domówka w stylu latino

Dodano: 04.08.2023 r. / ViC

W piątek, 4 sierpnia br. odbędzie się ostatni już w tym sezonie koncert w Letnim Ogródku Kulturalnym przy Estradzie Rzeszowskiej. Wystąpi poznański zespół Izzy and the Black Trees. Po koncercie zaplanowano domówkę w stylu latino.

Izzy and the Black Trees to połączenie brudnych punkowych gitar, napędzającej sekcji rytmicznej i charyzmatycznego głosu wokalistki. W brzmieniu zespołu zauważalna jest surowa elektryzująca energia na miarę the Pixies, PJ Harvey, Sonic Youth czy Patti Smith. Poznański skład to przykład na to, jak wiele jest jeszcze do zrobienia w obrębie post punkowej i rock’n’rollowej estetyki i jak wiele świeżości można w niej odnaleźć.

Zespół wystąpią w Rzeszowie w piątek, 4 sierpnia o godz. 20:00 w ramach Letniego Ogródka Kulturalnego przy Estradzie Rzeszowskiej (ul. Jagiellońska 24). Jeśli pogoda nie dopisze, wydarzenie zostanie przeniesione do Rzeszowskich Piwnic.

Po koncercie, w budynku Rzeszowskiego Inkubatora Kultury odbędzie się afterparty w postaci największej domówki wszechczasów, czyli Domówki u Janusza w stylu latino. Nie zabraknie pozytywnej energii, klimatycznej muzyki, atrakcji i niespodzianek. Do tańca porwie wszystkich nasz niezawodny DJ.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Czesław Mozil wraca na szlak koncertowy. W marcu 2023 r. wystąpi w Rzeszowie

Po kilkumiesięcznej przerwie Czesław Mozil wraca do koncertowania ze swoim solowym repertuarem. Rzeszów jest jednym z przystanków na trasie.

Aktualności

Filmowy sylwester w kinach Helios. Dwa zestawy do wyboru

Jak co roku, kina Helios zapraszają swoich widzów do spędzenia sylwestrowej nocy w towarzystwie gwiazd błyszczących na… wielkim ekranie.

Aktualności

"Światło, kompozycja, postprodukcja" - warsztaty fotograficzne z Piotrem Jaxa

Fotograficzny Masterclass z Piotrem Jaxa odbędzie się w najbliższą sobotę, 17 grudnia w Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa.

Aktualności

Letnie Brzmienia powrócą do Rzeszowa w nowej formule

Przyszłoroczna trasa zawita do dziewięciu największych polskich miast. W Rzeszowie festiwal odbędzie się w dniach 7-8 lipca.

Aktualności

"Metoda na wnuczka" - przezabawna komedia w Filharmonii Podkarpackiej

Spektakl będzie grany dwukrotnie już w najbliższą sobotę, 17 grudnia 2022 r.

Aktualności

Filmowy poranek dla dzieci w Kinie Helios. Nauka, mikroskopy, owady

W najbliższą niedzielę, 18 grudnia od godziny 9:45 w kinie Helios w Rzeszowie przy al. Powstańców Warszawy 14, na najmłodszych czeka kolejna porcja filmowych niespodzianek.

Aktualności

Pokonkursowa wystawa fotografii "Architektura rzeszowskiego modernizmu"

Wernisaż wystawy odbędzie się 13 grudnia o godz. 18:00 w Rzeszowskich Piwnicach.

Reklama