Rzeszów - Niedziela, 28.12.2025
Reklama

Senior w Mieście: Skaldowie zagrają w Plazie

Dodano: 17.09.2019 r. / ViC

Legendarna polska grupa „Skaldowie” będzie gwiazdą koncertu, organizowanego w ramach akcji „Senior w Mieście”. Impreza będzie jednocześnie kontynuacją „Paki Dobroci” organizowanej przez CH Plaza Rzeszów już po raz czwarty. 

Koncert z udziałem zespołu Skaldowie organizowany jest w ramach cyklu wydarzeń dla seniorów pod hasłem „Senior w mieście”. Plaza Rzeszów już po raz drugi przyłącza się do tej akcji. Koncert to także kolejna - czwarta odsłona akcji „Paka Dobroci”, organizowanej przez CH Plaza Rzeszów od 2017 r. Centrum regularnie organizuje pomoc dla mieszkańców m.in. Domu Pomocy Społecznej dla osób w Podeszłym Wieku oraz osób Niepełnosprawnych w Rzeszowie. Za każdym razem akcje charytatywne cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców Rzeszowa. Do tej pory zbiórki prowadzone były przy okazji Mikołajek oraz noworocznych koncertów kolęd i pastorałek.

Tym razem CH Plaza Rzeszów włączając się w akcje Urzędu Miasta Rzeszowa „Senior w mieście” zaprasza na wyjątkowy koncert doskonale znanej młodszej i starszej publiczności grupy „Skaldowie”. Koncert odbędzie się w niedzielę 22 września 2019 r. o godzinie 17:00 w atrium Centrum.

Aby wziąć udział w koncercie, wystarczy w dniach 20 i 21 września 2019 r. zrobić zakupy w rzeszowskiej Plazie za minimum 150 zł. Paragon będzie można wymienić na bilet koncertowy w specjalnym punkcie promocyjnym. Dodatkowo organizatorzy imprezy zachęcają, aby przy wymianie paragonu na bilet zostawić upominek dla mieszkańców rzeszowskiego DPS dla osób w Podeszłym Wieku oraz osób Niepełnosprawnych. Listę potrzebnych rzeczy można znaleźć na stronie www.plazarzeszow.pl.

 

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Jesienna trasa Natalli Przybysz zawita do Rzeszowa

Natalia Przybysz ogłosiła jesienną trasę koncertową pn. „Serce Spokojne”. Jednym z przystanków na trasie będzie Rzeszów. Artystka wystąpi 14 listopada o godz. 20:00 w Filharmonii Podkarpackiej.

Aktualności

Ave Teatr powraca po wakacyjnej przerwie. W weekend dwa spektakle

W ten weekend w Instytucie Muzyki UR wystawione zostaną dwie sztuki: „Mąż mojej żony” oraz „Kobieta na zamówienie”.

Aktualności

Filmowy poranek dla dzieci. Chiński smok i Strażak Sam w kinie Helios

Podczas wydarzenia najmłodsi mogą liczyć również na zwariowane zabawy i animacje.

Aktualności

Gra miejska "Łukasiewicz". Poznaj biografię i osiągnięcia wynalazcy lampy naftowej

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie organizuje grę miejską pn. „Łukasiewicz” dla młodzieży od 13. roku życia. Wydarzenie odbędzie się w ramach Roku Ignacego Łukasiewicza.

Aktualności

Bezpłatne warsztaty i wystawa w ramach projektu "Kurhanin ze Słociny"

Rzeszowski Dom Kultury realizuje projekt „Kurhanin ze Słociny” inspirowany postacią Stanisława Gliwy

Aktualności

Ruszyły zgłoszenia do festiwalu "O Laur Rzecha"

Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 15-16 listopada.

Aktualności

Marek Koterski i Małgorzata Bogdańska w Rzeszowie. Spotkania, monodram i przegląd filmów reżysera

Kino za Rogiem Cafe organizuje tydzień z reżyserem Markiem Koterskim i z aktorką Małgorzatą Bogdańską.

Reklama