Rzeszów - Poniedziałek, 12.05.2025
Reklama

"Siemaszkowa" wraca do gry i zaprasza na Walentynkowy Weekend

Dodano: /

Po długiej nieobecności Teatr im. Wandy Siemaszkowej ponownie otwiera się dla widzów. Na początek zaprasza widzów na Walentynkowy Weekend ze spektaklem "Show and go!" w reż. Jerzego Satanowskiego. W tm miesiącu na deskach teatru zobaczymy również "Kolację dla głupca" w reż. Marcina Sławińskiego oraz premierowy spektakl „Granica” w reżyserii Katarzyny Szyngiery. Ponownie otwarte zostały także kasy teatru.

Teatr im. Wandy Siemaszkowej już 13 i 14 lutego zaprasza widzów na Walentynkowy Weekend.  W tych dniach na Dużej Scenie będzie można obejrzeć przepełniony nastrojowymi piosenkami spektakl „Show and go!” w reżyserii Jerzego Satanowskiego (godz. 15:30 i 18:00).

W lutym publiczność może wybrać się także na znaną i lubianą komedię „Kolacja dla głupca” w reżyserii Marcina Sławińskiego. 27 lutego odbędzie się natomiast długo wyczekiwana premiera „Granicy” w reżyserii Katarzyny Szyngiery.

Teatr, podobnie jak i inne instytucje kultury, które otworzą się 12 lutego, będzie działał w ścisłym reżimie sanitarnym. Widzowie mogą zająć 50% dostępnych miejsc. Obowiązkowe są także maseczki i dezynfekcja rąk.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Re: Rzeszów Festiwal. Oto niedzielny line-up sceny tanecznej

Niemoc, Rysy, Coals i AGIM dołączyli do wykonawców, którzy wystąpią na scenie TANECZNEJ podczas pierwszej edycji nowego, letniego festiwalu w Rzeszowie.

Aktualności

Podkarpacki Festiwal Organowy. 12 koncertów w 6 miejscowościach

W dniach 16.07 – 21.08.2022 r. odbędzie się Podkarpacki Festiwal Organowy. DO udziału w tegorocznej edycji festiwalu zaproszono trzynastu artystów.

Aktualności

Widowisko Art In Culture po raz drugi na rzeszowskim Rynku

Art In Culture to multidyscyplinarne wydarzenie artystyczne Rzeszowskiego Domu Kultury łączące różne dziedziny sztuk w przepięknej scenerii rzeszowskiego Rynku.

Aktualności

Znamy pełen line-up Re: Rzeszów Festival

Do ogłoszonych już wcześniej artystów sceny LIVE dołączają Baranovski i Szczyl, zamykając tym samym line-up sceny LIVE.

Reklama