Rzeszów - Wtorek, 20.05.2025
Reklama

Spotkanie autorskie z rzeszowską pisarką Anną Ziobro

Dodano: /

W piątek, 24 lutego o godz. 18:00 w Filii nr 8 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie (ul. Okulickiego 3) odbędzie się spotkanie autorskie z rzeszowską pisarką Anną Ziobro. Spotkanie poświęcone będzie jej najnowszej książce zatytułowane „Słoik z marzeniami”. Wstęp wolny.

Anna Ziobro – rzeszowianka, pracuje jako tłumacz i korektor tekstów. Fascynuje ją słowo pisane w każdej postaci, dlatego nie wyobraża sobie życia bez laptopa i książek. Jej przygoda z pisaniem rozpoczęła się od wierszy, których w domowym archiwum posiada blisko setkę. Najlepiej odpoczywa w górach. Tam też poszukuje inspiracji. Lubi obserwować świat i rozmawiać z ludźmi, choć ma duszę samotnika.

Debiutowała powieścią obyczajową „Tysiąc kawałków” w 2020 r., rok później ukazała się kolejna powieść „Za ścianą ciszy”, w której autorka porusza m. in. trudny temat niepełnosprawności w obojętnym społeczeństwie. W 2021 wydała książkę „Brakujący obrazek” - powieść o zerwanych więzach, przemocy domowej i sile siostrzanej miłości, w 2022 wydała „Nie pozwól mi odejść”.

Najbliższe spotkanie będzie poświęcone najnowszej książce „Słoik z marzeniami”.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

"Niebo nad Berlinem" na zakończenie retrospektywy Wima Wendersa

W poniedziałek, 31 lipca 2023 r. w Kinie Za Rogiem Cafe odbędzie się ostatnia projekcja filmowa w ramach „Retrospektywy Wima Wendersa”. Wyświetlony zostanie film „Niebo nad Berlinem”. Początek seansu o godz. 18:30.

Aktualności

Spotkanie z Iloną Łepkowską w Ogrodach Bernardyńskich

Ilona Łepkowska spotka się z rzeszowską publicznością w ramach cyklu „Letnie Ogrody Literackie” organizowanego przez Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną w Rzeszowie.

Aktualności

Koncert Jack Dupon i Mark and The Boomers na rzeszowskim Rynku

Wydarzenie odbędzie się w ramach nowego cyklu zatytułowanego „Improwizacje na Skwerze”.

Aktualności

Końskie życie na fotografiach Elżbiety Kaliszewskiej. Nowa wystawa w Rzeszowskich Piwnicach

„Konie światłem malowane” to tytuł nowej wystawy, która od 1 sierpnia br. będzie prezentowana w Rzeszowskich Piwnicach. Autorką jest Elżbieta Kaliszewska, która fotografuje od dawna, a ta życiowa pasja wywodzi się z...

Aktualności

Wystawa fotografii w terminalu lotniska w Jasionce

Wystawa zatytułowana „Polacy w bitwie o Wielką Brytanię”, którą przygotowało Biuro Edukacji Narodowej Instytutu Pamięci Narodowej, przedstawia najistotniejsze informacje o polskim wkładzie w pierwsze strategiczne zwycięstwo alianckie w II wojnie światowej.

Aktualności

Plenerowe koncerty kameralne na rzeszowskich osiedlach

Już w ten weekend odbędą się trzy z czterech wydarzeń plenerowych organizowanych przez Rzeszowski Dom Kultury w ramach cyklów: „Dobry wieczór z kulturą” oraz „Spotkania muzyczno-artystyczne na Osiedlu Kotuli”.

Aktualności

RE: Rzeszów Festival już w ten weekend. Koncerty, projekcje multimedialne, atrakcje dla dzieci i foodtrucki

W programie 10 koncertów artystów i artystek reprezentujących różne style muzyczne. Wśród dodatkowych atrakcji znajdą się projekcje multimedialne, strefa dla dzieci i okazja do spróbowania smakołyków z najlepszych foodtrucków.

Aktualności

Filmowy poranek dla dzieci: Wizyta strażaków i bajki z serii Strażak Sam

Przed nami kolejny niedzielny poranek filmowy w rzeszowskim kinie Helios przygotowany z myślą o najmłodszych kinomanach.

Reklama